Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е оддалечен  20 минути од меѓународниот аеродром Мале(возење со брз глисер).

УСЛУГА  :  
Ресторанска услуга на база на шведска маса со специјалитети од целиот свет е достапна во три ресторани во хотелот:  Koimala, Maakana i Rehendi.  Достапни се и 2 бара на морскиот брег  каде што може да се освежите со коктел или  оладено пиво. 

СОДРЖИНА :
Главен ресторан Koimala. Се служи свежа локална храна како и интернационална. Raiyvilaa барот нуди закуска и освежителни коктели со поглед на прекрасното зајдисонце. Juice барот се наоѓа на прекрасната плажа, каде што на лежалки или во дрвени бунгалови може да уживате и да се релаксирате со свежо цеден пијалок.  Интернетот е бесплатен во целиот ресорт.  Хотелот нуди многу забавни активности:  водени спортови, нуркање, пинг-понг, билијард, масажа, риболов, спа центар, фитнес центар... Достапно е и хемиско чистење и перални.  Во целиот ресорт не се дозволени миленичиња.  

ПЛАЖА  :
Уживајте во убавините на песочните  плажи, со тиркизно сина боја и бистра вода, опкружена околу хотелскиот објект.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот  нуди стандардни(супериор) соби 62м2, бунгалови во градина 49,5м2, бунгалови на плажа 50м2, бунгалови на вода 15,7м2 како и прекрасни апартмани на вода 86,3м2.  Стандардни соби, како и бунгаловите  располагаат со King size bed, бесплатен  Мини Бар ,Телефон со доплата , Интернет со доплата, Чај и кафе , ТV, Сеф во соба...

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Спа, рилекс центар,  чадори за сонце, тенис на плажа, школа за нуркање, сурфање, риболов и Wi – Fi ( со доплата)

 

НАПОМЕНА :  
За резервација е неопходно пристигнување преку ден. За пристој по времето за check out ќе биде неопходна доплата.

www.cinnamonhotels.com/en/cinnamondhonvelimaldives/

 

 

 

 

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.