Ново пребарување

ПОЛОЖБА
До хотелот  може да се стигне за 25 мин со хидроавион   или со глисер 1.5 (еден час и половина)од Интернационалниот аеродром Мале.

УСЛУГА
Главен ресторан со шведска маса, нуди интернационална, разновида кујна, со капацитет од 172 гости.Пијалоци освежителни и на плажа со зајдисонце во Iruohsnee Bar. Рестораните покриени со  заштитен кров кој ѓтити од олуја и жеѓки денови. Понуда на  ресторанските услуги е со можност за специјани, диетни менија,ресторан (à la carte),Достапни продавници за сувенири, спортска облека, достапен интернет бесплатен во целиот ресорт.Менувачница, 24 часовен деск за информации, забава на отворено и можност за сите водеви спортови, пинг понг, билјард, тенис курсеви, риболов, подводен разглед, нуркање, сурфање, хемиско чистење, спа и фитнес и игротеки за деца.  

СОДРЖИНА
На само една минута е на располагање плажата.Опколена со палмини дрва во ликсузен амбиент.Лежалки на располагање за сите гости, како и инфинити базен и фитнес центар.

ПЛАЖА
Плажата со единствен поглед на зајдиспнце , преполна со бистрина на вода и бел песок .

СМЕСТУВАЊЕ
Check-in From 14:00 hour     Check-out    Until 12:00 hours
112 соби капацитет, располагаат со 5 вида на соби. Стандарднии супериор,бунгалови.
Стандарните соби опремени со брачен кревет, трет кревет на барање, клима уред во секоја соба, сеф, пегла, мини бар, телегфон, собна услуга, Wi-Fi со доплата, лежалка за на тераса, опремени купатила со туш кабина, топла и ладна вода.

СПОРТ И ЗАБАВА
Сите водени спортови, часови за нуркање, тенис, пинг понг , билјард.Факултативни разгледи до центарот на градот, посета на Султан парк, рибен маркет. Понуда на огромна библиотека.Можност за свадбени прослави.

 

НАПОМЕНА :  
За резервација е неопходно пристигнување преку ден. За пристој по времето за check out ќе биде неопходна доплата.

www.cinnamonhotels.com/en/ellaidhoomaldivesbycinnamon/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.