Ново пребарување

ПОЛОЖБА 
Хотелот е оддалечен  на  45 минути од меѓународниот аеродром  Мале (со брз глисер).

УСЛУГА    
Услуга на разновидна  интернационална и континентална кујна (шведска маса) се наоѓа во главниот  ресторан Farivalhu. Доколку сакате да се освежите со некој коктел или друг пијалок, тоа ви го нуди Fun Bar.

СОДРЖИНА 
Освен  во главниот ресторан, може да уживате во големиот избор на пијалоци и оброци во Envashi Coffee Shop. Интернетот  не се наплаќа во ресортот.  Хотелот нуди многу забавни активности:  водени спортови,риболов, кану,библиотека, пинг-понг, караоке,  билијард, пикадо,  масажа, спа центар, фитнес центар... Достапно е и хемиско чистење и перални.  Во целиот ресорт не се дозволени миленичиња. 

ПЛАЖА  
Уживајте во убавините на  белите песочни  плажи, со тиркизно сина боја и бистра вода, која ве опкружува околу целиот ресорт.

СМЕСТУВАЊЕ
Check-in   Oд 13:00 hours   Check-out  До  12:00 hours  
Вкупно 8 Deluxe и  67 Beach соби. Хотелот нуди делукс соби со приватна тераса и поглед на лагуната и соби кои што се наоѓаат на самата плажа.
Собите располагаат со клима уреди,  Мини Бар ,Телефон со доплата , Интернет со доплата, Чај и кафе , TV ...

СПОРТ И ЗАБАВА  
Спа, рилекс центар,  чадори за сонце, тенис на плажа,  нуркање, сурфање, риболов и Wi – Fi...

 

НАПОМЕНА :  
За резервација е неопходно пристигнување преку ден. За пристој по времето за check out ќе биде неопходна доплата.

www.funislandmaldives.com/

 

 

 

 

 

 

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.