Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Ресортот е сместен на северниот Мале атол, на 3 км. одалеченост од аеродромот. До него се пристигнува за 10 мин. со глисер.

УСЛУГА :
Основната услуга вклучува ноќевање со појадок со можност за премин во HB, FB и AI. Оброкот се служи во главниот ресторан а пијалоците и коктелите се доплаќаат освен заклиентите под  AI. За оние кои одат на меден месец постои посебно мени и собна декорација, за користење се потребни минимум 4 ноќевања. Постои можност за собна услуга, а собите се одржуваат редовно.

СОДРЖИНИ , СПОРТ  И  ЗАБАВА:  
7 ресторани, пицерија, кафе бар (24/7), спа центар (масажи, бања, сауна, џакузи, хидро терапија, јога), фитнес центар, дадилка, менувачница, медицински центар, продавница за сувенири, перална и хемиско, факс, фотокопир, детски клуб, ноѓен клуб, тениско игралиште, бизнис центар.

ПЛАЖА:
Песочна бела плажа со бујно тропско зеленило и кокосови палми. На неа се распостранети лежалки со чадори, опрема за водни активности и павилјони и локали за забава.

СМЕСТУВАЊЕ:
CHECK IN: 14:00 CHECK OUT: 12:00
Супериор соби (74м2; 3адл), делукс соби (50м2; 2адл), делукс бунгалови (74 м2; 3адл), приватни вили со џакузи (126 м2; 3адл), вили со базен (258 м2; 3адл), ројал свита (768 м2; 6адл). Опремени се со клима, приватна тераса, бања на отворено (комплетно опремена), мини бар, сеф, сателитска ТВ, сет за чај и кафе а полуксузните сместувања располагаат соџакузи и базен, батлер сервис на барање, ДВД и пристап до интеренет. Вилите со базен се на 2 ката а некои од бунгаловите се сместени во внатрешноста на островот. 

 

НАПОМЕНА :   
Пристигнувањетотреба да биде преку ден, цените на трансферите се променливи. За резервација на посебен пакет за меден месец неопходна е најава.

www.kurumba.com

 

 

 

 

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.