Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Овој ресорт сместен во срцето на Noonu Atoll, се протега на површина од 52 акри и до него се стигнува за 45 мин. со хидро авион од аеродромот во Мале,или со домашен лет.

УСЛУГА :
Основната услуга е BB со можност за премин во HB, FB или AL. КОктелите и останатите пијалоци се доплаќаат освен за оние под Ал услуга. Сите добиваат 2 шишиња вода на ден и сет за чај и кафе а некој од вилите се снабдуваат и со неспресо капсули. Вклучен е пристап до ви-фи, опрема за нуркање, немоторни водни спортови (1ч дневно), рекреација и фитнес центар, терените за тенис и банмингтон, базенот и собата за табла игри.

СОДРЖИНИ ,СПОРТ И ЗАБАВА :
5 ресторани, винарска визба, 4 барови на плажа и покрај базен,се готви на скара азиска и медитеранска кујна. Спа центар со сауна, фитнес центар, детски клуб, игралиште, терени за тенис и банмингтон, соба за игри (пинг понг, шах, табла, карти, базен, водни спортови (нуркање, екскурзии околу островот, сурфање, скијање на вода и риболов. Библиотека, перална, тераси, играчки за деца, детско мени, мини голф.

ПЛАЖА:
Долга песочна плажа со раскошно тропско зеленило, лежалки со чадори, павилјони, опрема за водни спортови и локали за релаксација и оброк.

СМЕСТУВАЊЕ:
CHECK IN : 14:00   CHECK OUT: 12:00
Вили на плажа, вили над вода, хоризон надводни вили и инфинити надводни вили и вили со приватен базен. Сите се опремени со king size и дополнителен единачен кревет, опремена кујна со мини бар и фрижидер, комплетно опремен тоалет (вклучува бањарки, фен и хидро спа када), сопствен балкон и клима. Можна е и собна услуга 24/7.

 

НАПОМЕНА :
Пристигнувањето треба да биде преку ден, цените на трансферите се променливи, трансферот е моѓен со хидро авионили домашен лет, дозволен багаж е 20 кг.плус 5 кг. рачен. За вракање можно е трансферот да е комбинирам лет плус глисер. За фамилии и младенци се нудат посебни пакети. За пакетот од меден месец се потребни минимун 4 ноќевања. Фамилијарниот пакет е валиден од 1 ноември 2016 до 31 октомври 2017.

thesunsiyam.com/irufushi

 

 

 

 

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.