Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Се наоѓа на приватен изолиран остров,оддалечен  45 мин лет со хидро авион, лоциран на прекрасна лагуна, ресортот е сместен меѓу раскошно зеленило, чиста вода и песочна плажа.

УСЛУГА:
Алл Инклусив услуга која вклучува доручек, ручек и вечера, закуски и коктели на плажа а за младенци шише вино и кошница со овошје за пречек. Можност за рум сервис 24часа секој ден,како и мини бар добро опремен со додатоци за доплата.

СОДРЖИНИ , СПОРТ  И  ЗАБАВА:  
Главен ресторан, ресторан за морска храна, ланч бар на плажа, спа центар, теретана, школа за нуркање, и простор за игри и спортски активности, бар на вода, диско, перална и хемиско чистење, а-ла карте ресторан, скара-тераса,.Разглед на делфини од брод, водни екскурзии околу островот, истражување на длабочините и групен риболов, сурфање, кајакарство, пинг- понг и одбојка.

ПЛАЖА:
Од сите страни прекрасен поглед на лагуна, ексклузивни вили, бујно зеленило и тиркизна вода, песочни плажи, повеќебројни мали мостови што ги поврзуваат вилите и павилјоните со остовот.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 12:00 / Check out: 12:00
Бунгалови на плажа и бунгалови над вода. Бунгаловите на плажа се опремени со француски лежај плус единачен кревет , клима, дневна соба, мини бар, машина за чај и кафе, комплетно опремен тоалет, кабелска тв со двд плеер ,се ова е сместено во 40 м2 со приватен трем со лежалки и чадор.
Бунгаловите над вода (43 м2) со стаклен под, француски лежај плус единачен и се останато со што е опремен и другиот бунгалов. Вкупно се 70.

 

НАПОМЕНА 
Пристигнувањето треба д абиде преку ден , трансферот е дотапен од 6:15 до 16:00 часот,се наплаќа и цената може да варира, максимум дозволен багаж е 30 кг. 
ПОсебното организирање на Нова Година и Божик се наплаќа, исто како и преодот од AI во Премиум AI.

www.cinnamonhotels.com/en/cinnamonhakuraahuraamaldives

 

 

 

 

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.