Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Ресортот се наоѓа на јужниот остров Ари,кој е 700 м долг и 140 м широк, до него се пристигнува комбинирано со хидро авион и многу кратко со бродче.

УСЛУГА:
Основниот план е HB, а тоа вклучува доручек и вечера, флаши со свежа вода секој ден, сет за чај и кафе, кошница со овошје и ексклузивно вино за гостите младенци.Места за приготвување скара, интернет се наплаќа, комплетно опремени вили, може надградба на FB / AI со доплата , а може да се организира и гала вечера за Божик и Нова Година.

СОДРЖИНИ , СПОРТ  И  ЗАБАВА:  
Водни активности, истражување на океанското дно, кајакарство, нуркање, тениски терени, сала за билијард и пинг- понг, спа центар со сауна, масажи и третмани за здравје и убавина. Бифе ресторан, а-ла карте ресторан, дополнителен ресторан со интернационални специјалитети и бар на плажа. Достапен интернет на јавни места, продавница за подароци, перална, фотокопир и менувачница.

ПЛАЖА:
Песочна плажа со шеталиште, бујни зеленила, мост за прошетка, лежалки, чадори и место за одмор и коктели.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in : 13:00 h/ Check out: 12:00
142 индивидуални бунгало соби, сместување на 2ца, 3 ца или 2+1 или 2+2 со можност за бејби код. Сите бунгалови се со приватни тераси со поглед кон Индискиот Океан и се опремени со лежалкии туш, тв со сателитска програма и солидно опремена приватна бања, за сите важи супериор концепт. 

 

НАПОМЕНА : 
Пристигнувањето мора да биде преку ден , цената на трансферите зависи од цената на горивотои дозволен е 25 кг. регуларен багаж и 5 кг.рачен багаж.

www.villahotels.com/Resorts/Holiday-Island-Resort-Spa

 

 

 

 

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.