Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Анталија

Област:

Лара

Аеродром:

10 км

   

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

9 соби (Be Trendy / Поглед на копно)

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Влез во море:

Песок и камчиња.

Детали:

Приватна песочна плажа со камчиња.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Вечерни шоуа, музика во живо во одредени денови од неделата.

Дневни активности:

Анимациони спортски програми, игри во базен.

Детали:

Пијалоците во дискотека се вклучени.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Кино:

Достапно.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Банкомат:

Достапен.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување на автомобили:

Со доплата.

Компјутерски игри:

Со доплата.

Интернет корнер:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Медицинска услуга (во одредени часови). 
Можно е да се изнајми и инвалидска количка со депозит од околу 50 евра.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години. Детско кино, мини диско, забавен парк, диносаур парк, игри со аниматори.
изнајмување на бебешка количка со депозит од околу 5 евра.
Аква базен со 7 тобогани за деца и површиона од 1007 м2.
Спреј Екшон (базен за деца со забава и анимација) со површина од 262 м2.
Детски базен на затворено со длабочина од 40 цм и површина 15 м2.

Базени

Греен базен:

Достапен.

Базен на затворено:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

Голем базен на отворено: длабочина 1.40 м, површина ​​1690 м2.
Семи-Олимписки базен: длабочина 1.40 м, површина 1490 м2. 
Греен базен на отворено: длабочина 1.40 м, површина 800 м2. 
Базени на отворено: длабочина 1.40 м - 1.00 м - 0.60 , површина од 1050 м2. 
Воден парк (9 тобогани за возрасни): длабочина 1.20 м, површина 323 м2. 
Џакузи: длабочина 1.10 м, површина 38 м2. 
Базен на затворено: длабочина 1.40 м, површина 312 м2. 

Спа центар

Спа центар:

Со доплата.

Амам:

Бесплатно.

Џакузи:

Со доплата.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Билијард:

Со доплата.

Куглање:

Со доплата.

Нуркање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

Би Фит (Пилатес, бодибилдинг, кардио, истегнување - бесплатно). 
6 тениски игралишта, осветлување бесплатно, реквизити со депозит, часови со доплата.

А ла карт ресторани:

РЕСТОРАН RUGIANO: Италијанска кујна, 19:00 - 21:30. 
JAIPO: Мексиканска кујна, 19:00 - 21:30. 
SAKURA: Источна кујна: 19:00 - 21:30. 
ATALANTES РЕСТОРАН: Грчки ресторан, 19:00 - 21:30. 
SULTAN РЕСТОРАН: Турска кујна, 19:00 - 21:30. 
MERMAID РЕСТОРАН: Морска храна, 19:00 - 21:30. 
IKAT: Месо и вино, 19:00 - 21:30. 
7 а ла карт ресторани со претходна резервација, еднаш во текот на престојот секој ресторан бесплатно.

Барови:

Be Оазис бар - 16:00 - 19:00 
Be Гранд лоби бар - 08:00 - 02:00 
Be Фламинго Пицерија - 10:00 - 22:00 
Be Ирски паб - 15:30 - 18:30 / 22:00 - 07:00 
Be Релакс бар - 10:00 - 21:30 
Be Бар на плажа - 10:00 - 19:00 
Делфин Порт бар - 10:00 - 00:00 
Be Чоколаден бар - 15:00 - 18:00 
Be Арена бар - 20:00 - 23:00 
Be Кингс диско - 23:00 - 02:00 
Be Аква бар - 10:00 - 00:00 
Be Атом Витамин бар - 10:00 - 18:00 
The opening hours of restaurants and bars may vary.

Детско мени:

Бесплатно.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00 - 10:00 
Доцен појадок 10:00 - 11:00 
Ручек 12:30 - 14:30 
Вечера 19:00 - 21:30 
Ноќни оброци (Ирски паб) 22:00 - 07:00

Концепт:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот функционира постојано и вклучува: 
- Појадок, ужина, ручек, вечера (во главниот ресторан со шведска маса).
- 7 а ла карт ресторани – со резервација, секој од нив еднаш бесплатно при престој.
- Локални и одредени увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, свежи сокови.
Главниот ресторан располага со бесплатен блендер и микробранова за детска храна.
Не се служат флаширани алкохолни пијалоци. Не се служи алкохол за време на појадок. Носењето на хотелската алка на рака е задолжително.

 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.