Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Aланија

Ресорт:

Koнакли

Aеродром:

100км од Анталија  аеродром.

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не.

Check-in/Check-out: 

Време на пријавување од 14:00 ч на денот на пристигнување и одјавување во 12:00 ч на денот на заминување.

Соби за непушачи:

Пушењето не е дозволено во соба.

Плажа

Пешкири:

Бесплатно  

Лежалки за плажа:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно  

Чадори:

Бесплатно  

Плажа:

Песок-камчиња

Toбогани:  

Бесплатно

Услуги

Детски кревет:

Бесплатно

Детски стол во ресторант:

Достапно

Паркинг:

Бесплатно

Mини клуб: 

Достапен

Базен:

Достапен

Barber:

Со наплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Продавници:

Со наплата 

Базени:

Главен базен: 14цм     1000м2
Детски базен:l 3цм   8м2
Аква парк базен 12цм  180м2
Aкава базен за млади100цм 123м2
Детски аква парк  25цм 1195м2
Внатрешен базен 14цм  75м2
Внатрешен базен за деца  40цм 16м2
Базен со аква дел 140цм 427м2
Базен Марин140цм  380м2
Базен 140 цм  810м2

Спа центар

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со наплата

Спортови

Фудбал:

Бесплатно

Билјард:

Со наплата

Сурфање:

Со наплата

Теретана:

Бесплатно

Пинг понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Одбојка:

Бесплатно

Водени спортови:

Со наплата

 

A la carte ресторанти /бифе:

A la Carte Ресторанти , италијански и скара
Отворени ресторантите од 19:00 - 21:30. Резервација на барање.. 
A la Carte Ресторнати со доплата 5 еур по особа/деца до 14 год бесплатно.Резервација обавезна.

Бар:

Лоби бар :24 h
Бистро лоби бар : 18:00-23:00
Базен бар:10:00-23:00
Паб бар:18:00-23:00
Слаткарница и кафе: 11:00-17:00
Плажа бар:10:00-24:00
Диско (Ефталиа остров)00:00-02:00 ( со наплата)

Диетно мени:

бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант: r

Појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок 10:00 - 11:00, ручек12:30 - 14:00, вечера 19:00 - 21:00,бургерленд 24ч  ,ресторант бар закуски
Плажа снек бар :12:00-16:00 .

Концепт:

Ultra All Inclusive: локални пијалоци во хотел, пиво на точење, вино во чаши, лесни пијалоци, вода, чај, нескафе, 24 h
Екстра со наплата: увозни пијалоци, коктели, шише со вино, свежо цедени сокови, турско кафе.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.