Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Кемер

Аеродром:

55 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња.

Детали:

Крпите за на плажа се даваат со депозит.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Инфраструктура

Менувачница:

Достапна.

Перална:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Изнајмување автомобили:

Со доплата.

Интернет:

Се наплаќа.

Детали:

Интернетот чини околу 20 евра за недела.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Шишенца:

Не се достапни.

Изнајмување бебешка количка:

Со доплата.

Дадилка:

Не се достапни.

Дополнително:

2 детски базени. 
Мини клуб за деца од 4 до 10 години, со работно време од 10:00-12:00 / 14:00-17:00.

Базени

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

4 базени на отворено. 
2 тобогани.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Билијард:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

А ла карт ресторани:

Скара ресторан, работно време 19:00-21:00. 
Можна е една бесплатна посета во ресторанот.
Неопходна е резервација.

Барови:

Бар на базен, работно време 10:00-23:00. 
Лоби бар, работно време 10:00-23:00. 
Снек бар, работно време 10:00-18:00. 
Анекс бар 10:00-18:00. 
Диско бар, работно време 23:00-00:00 (со доплата).

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек 12:30-14:00, вечера 19:00-21:00, доцна вечера (супа) 23:00-00:00. 
Ужина во главната зграда и кај анекс зградата од 11:00 до 16:00 часот.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Системот функционира од 10:00 до 23:00, и вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. 
Со доплата: Увозни пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.