Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Текирова

Аеродром:

70 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

Не се достапни.

Соседни соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Превоз до плажа:

Бесплатен.

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња (на 300 метри од хотелот).

Детали:

Постои пат од хотелот до плажата. 
Превозот до плажа вози на секои 30 минути.

Забава

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 11 луѓе.

Инфраструктура

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување автомобил:

Со доплата.

Интернет:

Со доплата.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Градинка:

Не е достапна.

Изнајмување бебешки колички:

Со доплата.

Дадилка:

Не е достапна.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години, со работно време 10:00 - 12:00 и 14:00 - 17:00. 
Надворешен детски базен од 24 м2 со длабочина од 45 цм.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

2 базени на отворено со свежа вода (без греење), едниот 544 м2, вториот 112 м2.
1 базен на затворено (без греење) од 36 м2.  
3 тобогани, со работно време: 10:00-12:00 и 14:00-17:00.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Билијард:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

2 тениски игралишта (осветлувањето и реквизитите се наплаќаат).

А ла карт ресторани:

Рибен ресторан. 
Работно време од 19:00 до 21:00. 
Можна е една бесплатна посета.
Потребна е резервација.

Барови:

Лоби бар. 
Бар на базен. 
Бар на плажа. 
Диско бар (со доплата).

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00 – 10:00, доцен појадок 10:00 – 10:30, ручек 12:30 – 14:00, вечера 19:00 – 21:00, доцна вечера 23:30 – 00:00. Во текот на денот, закуските се достапни во снек бар од 11:00 до 16:00 часот.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот е валиден од 10:00-23:00, и вклучува локални пијалоци.
Со доплата: Флаширани пијалоци, увозни пијалоци.
Сите објекти на отворено функционираат во зависност од временските услови.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.