Ново пребарување

Држава:

Турска

Област:

Белек

 Ресорт:

Белек

Аеродром:

 25 km од аеродромот во Анталија

Услови за сместување

Сместување со миленичиња:

Не е дозволено

Check-in/ Check-out : 

Стандард  пријавување  е  од  14:00. ч  на денот на   пристигнувањето   и  одјавување   од   соба  во  12:00 ч  на  денот   на  заминување

 Соби за нe пушачи:

Пушењето не  е дозволено во соба.

Плажа

 Крпи за плажа:

Бесплатно

Лежалки на плажа:  

Бесплатно

Лежалки –душеци:

Бесплатно

Чадори за сонце:

Бесплатно

Плажа:

Песочна и ситни камчиња.

Вечерни збави:

Има

Шатл-бус до плажа:

Бесплатно

Детали:

Автобусот до плажата оди  на секои 15-20 минути.Павиљони на плажа се наплаќа 30 евра / ден ..

Услуги

Детско креветче:

Бесплатно

Детско столче за хранење:

Достапно

Амфитеатер:

Бесплатно

Мини клуб:

Достапно(отворена игротека )

Базен:

Достапно

Бербер:

Се наплаќа

Лекар:

Се наплаќа

Wi-Fi:

Бесплатно

Детали:

Мини-клуб за деца од  4-6 години, работно време од 10:00 - 12:00ч, 15:00 - 17:00 часот.4 отворени базени со свежа вода (без греење).1 затворен базен (загреан од 11/11 до 31/03).3 тобогани  за вода за возрасни и 5 тобогани  за деца, работно време  од 10: 00-12: 00ч - 14: 00-17: 00ч.

Спа центар

Амам:

      Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Масажа:

Се наплаќа

Спорт и рекреација

Кошарка:  

Бесплатно

Билијард:

Се наплаќа

Сурфање:

Се наплаќа

Теретана:

Бесплатно

Пинк понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Одбојка:

Бесплатно

Спорт на вода:

Се наплаќа

Ала  карт                  ресторани

Италјански ресторан  можно еднаш неделно бесплатно (со плаќање 5 eur  по особа). 
Турски ресторан можно еднаш неделно бесплатно (со плаќање 5 eur  по особа. ). 
Кинески (можно еднаш неделно бесплатно (со плаќање 5 eur  по особа). 
 Рибен ресторан (се плаќа 10 eur по особа). 
Работно време од  19: 00- 21:00ч 
Резервација однапред потребна.

Бар:

Лоби бар  во текот на целиот ден . 
Бар на базен  од  09: 00-24: 00ч. 
Бар на плажа  од  08: 30-21: 30.ч 
Аква бар  од  10: 00-18: 00ч. 
Амфи бар  од   20: 30-23: 00ч. 
Диско бар од  23: 00-02: 00.ч

Диетално мени

Бесплатно.

 

Главен ресторан

Појадок  од 07: 00-10: 30ч, ужина (на плажа)од 12: 30-16: 00ч, ручек од  12: 30-14: 30ч, ужина  (во Камелиа Гарден)  од 14:00 - 16:00ч, вечера од 19:00 - 21:30ч

Концепт:

UАI (се вклучено )

Comments:

Концептот  се вклучено  функционира  деноноќно, вклучува  локални пијалоци (24 часа) и некои увезени пијалаци како и сладолед. 
Екстра се наплаќа  пијалоци во шишиња, некои вина, ракија и виски, увезено пиво, рум, ликери, шампањ, и енергетски пијалоци. 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.