Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотел „Амира“ бутик  хотел во Банско  е хотел со 5 * лоциран  во  подножието на планината Пирин,  на само 5 минути одење пеш до кабинскиот скилифт.Одлична услуга типична за висока класа на хотели.

УСЛУГА  : 
Хотелот  „Амира” располага со  три ресторани

  • Класичен   ресторан  за  59 особи  опремен со богат асортиман  од  винска листа и уникатно најдобрата интернационална кујна  во  атмосфера на  висок комфор.
  • Тераса ресторан  комфорна за 24 особи
  • Лоби бар со камин  за 28 особи
  • ВИП  салон за 20 особи

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелот  има соби  за сместување со можност на нивно меѓусобно комбинирање

  • 15 апартмани со една спална од кои два се ВИП апартмани
  • 11 студиа
  • 5 двокреветни соби

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Билијард, пикадо, шах, сауна, парна бања, базен на затворено, пинг понг, скијање.

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.