Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА

Амара Премиер Палас е хотел лоциран во подножјето на планината Таурус, покрај самиот брег, опколен со зеленило. Се наоѓа на 18 км оддалеченост од Кемер, 28 км од центарот на главниот град и 40 км од аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ

Луксузни, удобни и комплетно опремени соби, достапни во повеќе типови и со различен поглед. За младенците овозможува и посебно уредени соби за меден месец.

УСЛУГА –ULTRA ALL INCLUSIVE

Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Главниот ресторан служи појадок, ручек, вечера, доцен појадок и ноќно бифе врз база на шведска маса со интернационална кујна. 9 барови служат бесплатни локални и некои увозни алкохолни и без-алкохолни пијалоци, кафе, чај, сокови и коктели. Слаткарницата ги сите видови на традиционални и популарни колачи. 3 а ла карт ресторани се исто така достапни.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ

Амара Премиер располага со 630 метри приватна природна плажа со песок и камчиња, опремена со тушеви, кабини за пресоблекување, мало пристаниште, чадори и лежалки.На располагање се и главен базен, внатрешен, надворешен, спа базен, аквапарк базен и 2 вип базени.

СПОРТ И ЗАБАВА

Игри на плажа, игри на базен, мини клуб, целодневна анимација, детско игралиште, спа центар, фитнес центар, спортови на вода, фудбал, пикадо, пинг понг, одбојка на плажа, стрелаштво, билијард, кошарка, бочиа.

СПА ЦЕНТАР

Спа центарот нуди повеќе видови на масажи, третмани, пилинзи и специјални терапии за релксација. Достапни се Турска бања, сауна, релакс соба, голем фитнес простор, базен на затворено и снежна соба.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.