Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Гојник

Аеродром:

50 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

3 стандардни соби.

Споени соби:

Достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Платформа:

2 дрвени платформи.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња.

Влез во море:

Песок и камчиња.

Детали:

Павилјони на плажа за 70 евра на ден.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 16 луѓе и почнува со работа од 1 Мај.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување на автомобили:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Градинка:

Бесплатно.

Изнајмување бебешки колички:

Со доплата.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

2 базени на отворено. 
Мини клуб за деца од 4 до 12 години со работно време од 10:00-21:00. 
Водниот парк има 3 детски тобогани. 
Изнајмување на бебешки колички со депозит.
Детко бифе во главниот ресторан.
Можете да користите блендер и притоплувач за бебешка храна.
Мини диско. 
Бебиситер за 20 евра за час.

Базени

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

8 базени на отворено со свежа вода, без греење.
Воден парк - 8 тобогани за возрасни, 3 за деца, работно време од 10:00-12:00 и 14:00-16:00.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Џакузи:

Со доплата.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Изнајмување велосипеди:

Со доплата.

Билијард:

Со доплата.

Нуркање:

Со доплата.

Мини фудбал:

Бесплатно.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениско игралиште со цврста површина, рекети и топчиња бесплатно, осветлување со доплата.

А ла карт ресторани:

Турски, Источен (10 евра по лице), Италијански, Рибен (10 евра по лице). Работно време: 19:00 - 22:30. 
Потребна е резервација.
Можна е една бесплатна посета во Турски или Италијански ресторан за престој од минимум 7 ноќи.
Дрес код е задолжителен во рестораните.
А ла карт рестораните работат 6 дена во неделата.

Барови:

Лоби бар – Работи постојано. 
Пранзо бар на базен - 10:00-24:00. 
Пранзо снек бар - 10:00-16:00. 
Аква бар - 10:00-18:00. 
Диско бар - 23:00-02:00. 
Бар на платформа - 10:00-18:00. 
3 барови околу Lake House - 10:00 - 18:00.

Детско мени:

Бесплатно.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 19:00-21:30, доцна вечера 23:30-02:30. 
Прензо снек барот сервира мини оброци од 12:00 до 16:00 и слаткарницата работи од 11:00 до 18:00. Дрес код е задолжителен во рестораните.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот функционира постојано и вклучува локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци и сладолед. Со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови, енергетски пијалоци..


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.