Ново пребарување

Green Life Resort Bansko

Хотелот има 4*, лоциран во близина на ски-лифтот Гондола. Нуди бесплатен паркинг. Има 140 анекс соби. Нуди бесплатен превоз, медицинска услуга и услуга за пеглање достапна во хотелот.

Центарот на Банско е 3 километри далеку од хотелот. Се наоѓа во близина на националниот парк. Во собите има: мини бар, централно греење и сеф, машина за миење садови, прибор. Одредени единици имаат поглед кон морето.

Гостите можат да уживаат во оброкот во ресторанот a la carte.

Хотелот нуди:

Соби за инвалидски лица

Лифт

Сеф

Менувачница

Интернет

24ч рецепција

Соблекувална

Не се дозволени миленичиња

Паркинг

ВИП-check-in / check -out

Бања за инвалидски лица.

Третмани

Турска парна бања

Разни масажи
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.