Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА

Локација: Турција, Анталија, Лара

Оддалеченост од аеродром: 10 км

Оддалеченост од најблискиот центар: 12 км од центарот на Анталија

Оддалеченост од море: Прв ред

УСЛОВИ НА СМЕСТУВАЊЕ

Соби за лица со инвалидитет: 4 соби

Соби за пушачи: Пушењето во соба е забрането

Check in: 14:00 часот / Check out: 12:00 часот

ПЛАЖА

 • Пешкири
 • Лежалки
 • Чадори

Плажа: Приватна плажа со песок и камчиња.

Влез во море: Песок и камчиња.

ЗАБАВА

 • Дискотека

Вечерни програми: Достапни.

Дневна забава: Спорт и релаксација.

Детали: Анимациониот тим се состои од 10 лица.

ИНФРАСТРУКТУРА

 • Амфитеатар
 • Кино
 • Доктор
 • Менувачница
 • Бербер
 • Перална
 • Салон за убавина
 • Продавници
 • Паркинг
 • Интернет

Хотелот прифаќа картички: Мастеркард, Виза.

Детали: Достапен е доктор на барање.

ПОВОЛНОСТИ ЗА ДЕЦА

 • Детско креветче
 • Детски столчиња во ресторан
 • Игралиште
 • Мини клуб
 • Базен
 • Шошенца за млеко
 • Изнајмување на бебешки колички
 • Дадилка

Детали: Мини клуб (за деца од 4 до 12 години, со работно време од 10:00-12:30 и 14:30-17:30. 

Бебешка храна и пелени (се продаваат во продавницата во хотелот). 

Бебиситер - $ 15 / час.

БАЗЕНИ

 • Греен базен
 • Базен на затворено
 • Базен на отворено
 • Тобогани

Детали: 4 базени на отворено со свежа вода.

1 базен на затворено со морска вода, греен во зимска сезона.

3 тобогани за возрасни и 2 за деца со работно време од 10:00-12:00 и 14:15-17:30. 

СПА

 • Спа центар
 • Амам
 • Сауна
 • Масажи (со доплата)

СПОРТ

 • Кошарка
 • Мини фудбал
 • Мини голф
 • Теретана
 • Тенис
 • Пинг понг
 • Одбојка на плажа
 • Спортови на вода

Детали: 3 тениски терени со цврста површина, изнајмување на реквизите со депозит.

1 универзален терен за кошарка, футсал, одбојка и сл.

Патеката за трчање околу хотелот е долга 1.600 метри.

КОНЦЕПТ НА УСЛУГА

 • Детско мени
 • Диетално мени
 • Вегетаријанска храна

А ла карт ресторани: Медитерански ресторан. 
Рибен ресторан, работи само во лето. 
Интернационална кујна, работи само во лето.
Италијански ресторан, работи само во лето. 
Азиски ресторан, работи само во лето. 
Турски ресторан. 
Рестораните се бесплатни, но неопходна е резервација 1 ден однапред.

Барови: Кеј соба: Работи постојано. 
Бар на базен-10:00-23:00. 
Бар на плажа-10:00-18:00. 
Јасмин бар- 10:00-19:00. 
Ноќен клуб: 23:00-02:00.

Работно време на главниот ресторан: Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 19:00-21:30, доцна вечера 00:00-01:00. Шведска маса. Мали оброци се достапни и меѓу 12:30 и 16:00 часот.

Power system : UAI

Детали: Концептот функционира постојано и вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци и одредени увозни пијалоци.
Со доплата: Некои увозни пијалоци, одредени домашни вина.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.