Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Анталија

Ресорт

Konyaalti

Аеродром

25 км

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Сопствен дел од градската плажа (со камчиња).

Должина

30 м

Влез во море

Камчиња

Дополнителна информација

Во плажа се оди со подземен премин.

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнтелна информација

Тимот на анимација се состои од 6 лица кои зборуваат на руски јазик.
Пијалоците во диско се наплаќаат

Инфраструктура

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Internet corner

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање.

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче во ресторан

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Садови за деца

Нема

Количка

Нема

Дополнителна информација

Надворешен базен.
Мини клуб за деца од 4-12 години, од 10: 00-12: 30 и од 14: 30-17: 30.
Дадилка на барање -  $ 20 / час.

Базен

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

3 надворешни базени, 267 м2, 140 м2 и 70 м2.
1 внатрешен базен 79 м2.
1 тобоган (од 15 Мај).

СПА

Амам

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Билјард

Се наплаќа

Теретана

Бесплатно

Тенис

Се наплаќа

Пинг-Понг

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Дополнителна информација

3 тениски терени (со доплата).

A la carte ресторани / бифе

Турски и рибен.
Работно време од 19:00 - 21:00.
Се наплаќа, со претходна резервација.

Бар

Lobby bar: 10: 00-00: 00.
Service Bar: 10: 00-00: 00.
Disco bar: 00: 00-02: 00 (се наплаќа).

Диетален меи

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10:00 - 10:30, ручек 12: 30-14: 00, грицки (во Snack bar) 12:00 - 16: 00/16: 30 - 17:30, вечера 19: 00-21: 00, грицки 23:00 - 24:00.

Концепт

BB, HB, AI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Дополнителна информација

All Inclusive концептот важи од 10: 00-00: 00, вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Се наплаќа: увезени пијалоци, свежо исцедени пијалоци, пијалоци во шишиња.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.