Ново пребарување

Локација:
Хотелот се наоѓа во областа Kumkoy, оддалечен 5км од Сиде и 64км од аеродромот во Анталија.

Услуга - All Inclusive + 
All inclusive – шведска маса со појадок, доцен појадок, ручек, вечера, утрински и попладневни закуски, бифе доцна навечер, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 – 24:00 часот, сладолед за време на одредени часови. Не е вклучено : сите увозни пијалоци, специјални вина, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, свежи овошни сокови, енергетски пијалоци, Турско кафе, пијалоци во Disco и сите пијалоци после 24:00 часот, послуга во соба.
Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен и лоби бар. Доктор, бебиситер, услуги за перење и пеглање, фризер, телефон, факс, интернет, шопинг центар, рент а кар дополнително се наплатуваат. WI-FI интернет конекција на отворени места, соби и на плажа е бесплатна.


Сместување:
Вкупен број на соби 197 во главни згради.Стандардни соби (една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице). Фамилијарни соби (38m², две одвоени спални соби, едно купатило, макс. 4 лица),Економски соби во продолжените згради но исти како и стандардните соби.

Плажа:
Хотелска приватна песочна плажа, 400м од хотел, со бесплатни лежалки, чадори и пешкири на плажа. Бесплатен превоз до плажа неколку пати во денот.

Спорт и забава:
Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, две лизгалки на вода, фитнес центар, Турска бања, сауна, пинг – понг, одбојка на плажа. Дополнително се наплатува : масажа, билијард, интернет и компјутерски игри, спортови на вода. Забавни програми во текот на денот, натпревари покрај базен. Мини клуб за деца од 4 – 12 години.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.