Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА

Локација: Турска,Белек

Услови на сместување

  • Домашни миленичиња :  Не е дозволено
  • Соседни соби  конект :  Не е дозволено

Соби за лица со посебни потреби: 3 стандард соби

Соби за пушачи: во собите не е дозволено пушење

Check in time:14:00 / check out time:  12:00

Плажа

  • Со  шатл  до плажа
  • Крпи за на плажа
  • Лежалки на плажа
  • Душеци за лежалките
  • Чадори  за сонце

Обала на плажа: Сопствен дел на градската плажа (на 950 метри од хотелот)

Забава

  • Диско

Ноќни забави: Има

Дневни забавa: има

Инфоструктура

• Амфитеатар

•Лекар

•Менувачница

• Перална

• Салон за убавина

• Продавници

• Паркинг

• Изнајмување на автомобили

• Wi-Fi

Хотелот ги прифаќа: Master Card, Visa

Детали: Wi-Fi во  лоби

Лекар: на барање. 

Сервиси  за деца

• Детски кревет

• Мини клуб

• Базен

• Градинки

• Изнајмување на колички за бебиња

• Дадилка

Детали: Мини-клуб  за  деца  4-12  години,  работно време од  10: 00-12: 00 и 14: 00-16: 00.ч

Базени

• Внатрешен базен

• Отворен базен

• Тобогани

Детали: 2 отворени слатководни базени (незагреани). 1 затворен базен 100 кв.м. (загреан од 11/11 до 31/03). 3 тобогани  за возрасни и 1 за деца, кои работат 10: 00-12: 00/14: 00-16: 00 од 01/06 до 15/09.

СПА ЦЕНТАР

• Амам

• Сауна

• Масажа

СПОРТ

• Билјард

• Теретана

• Пинг Понг

• Одбојка на плажа

• Спортови на вода

Концепт на услуга

  • Диетално мени

Главниот ресторан  отворен: Појадок  07:00 - 10:00, касен појадок  10:00 - 10:30, ручек 12:30 - 14:00, закуски (во снек бар) 12:00 - 16:00, чај / колачи (во лоби бар) 16:00 - 17:00, вечера 19:00 - 21:00, доцна вечера 23:30 - 00:00.

Лоби  бар - 10:00-24:00.

Бар  на  базен - 10:00-23:00.

Снек  бар - 12:00 - 16:00.

Диско  Бар - 23:00 - 01:00.

A la carte ресторани / шведска маса: Турски и Азиски ресторани.

Работно време 19: 00 - 21: 00 (од 01/06 до 30/09).

Можеби една  бесплатна посета на еден од рестораните (за престој од најмалку една недела со однапред направена резервација).

Главниот ресторан  отворен: Појадок  07:00 - 10:00, касен појадок  10:00 - 10:30, ручек 12:30 - 14:00, закуски (во снек бар) 12:00 - 16:00, чај / колачи (во лоби бар) 16:00 - 17:00, вечера 19:00 - 21:00, доцна вечера 23:30 - 00:00.

Усалуга  : Ултра Алл Инцлусиве

***Детали : Концептот  "Ultra All Inclusive" важи од 10:00 до 01:00, вклучува локални пијалаци и некои увезени пијалаци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.