Ново пребарување

Категорија: 5*

Концепт: Golden Inclusive

Плажа: 10.000 m²

Аеродром: 15 km

Анталија: 25 km

*** Гостите се пречекуваат секој ден во лоби со традиционално облечени хостеси.

Услуги

Бесплатно: Интернет, инвалидска количка.

Со доплата: Рентакар, продавници, СПА, фризерски салон, перење алишта, продавница за сувенири, доктор, услуга во соба, билјард, куглање.

Бесплатни услуги за меден месец: Сосема поинакво луксузно искуство и незаборавни привилегии им се нудат за меден месец, на барање, појадок во ресторан „A La Carte“, пенливо вино, јаболко, специјална декорација на собите на денот на пристигнување.

СПА

Сауна, парна бања, турска бања.

Внатрешен базен, детски базен, загреан надворешен базен.

Tropic Warm Aromatic and Icy Cold Hard Showers

Hydrotherapy, Effusion Therapy, Jet Shower

Heated Sea Water Pool

Vitamin & Detox Bar

Beauty Center, Body Care Center

Relaxing and soothing therapies in company with therapists from Far East in SPA Pavilion on the beach area

Базени

Главен базен - 1,40m, 9700 m²

Вкупно 6 базени во делот на Lake House - 1,40m, 1200 m²

Аквапарк (се состои од 6 тобогани за деца - 0,25 cm 1184 m²

Внатрешен загреан базен - 1,40m 470 m²

Надворешен загреан базен - 1,40m 210 m²

Спортски активности

Теретана, јога, зумба, активности на вода.

Детски клуб

Наменет е за гости од сите возрасти со игри и едукативни цели (1-3 / 4-7 / 8-12 год.). Деца од возраста на 0-3 години придружени од родители.

Дадилка се наплаќа.

Детско мени специјално за деца во ресторани A la Carte.

Соба за активности, Мини диско, натпревари, занаетчиски активности, готвење, забава, XboxPlay Station, X-box.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.