Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА

Изграден на 5.000 м2, Мишел е хотел со 5 ѕвезди, наменет само за возрасни (16+) лоциран во Аланија, на 5 км оддалеченост од нејзиниот центар, 500 метри од плажа и 120 км од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ

Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Модерно декорирани, пространи соби поделени на стандардни соби, свити и соби приспособени за лица со инвалидитет.

УСЛУГА-ALL INCLUSIVE

Услугата трае од 10:00 до 00:00. Главниот ресторан служи појадок, доцен појадок, ручек, вечера и доцна вечера врз база на шведска маса со интернационална и традиционална кујна. Лоби бар, бар на плажа и бар покрај базен служат локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци бесплатно. А ла карт рестораните служат вечера по мени.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ

Приватната плажа е песочна со камчиња, опремена со чадори, лежалки а овозможено е и користење на крпи. 2 базени се на располагање за пливање, како и спа базен на затворено.

СПОРТ И ЗАБАВА

Спа центар, фитнес центар, мини клуб, амфитеатар, спортови на вода, мини клуб, спортови на вода, игри на плажа, игри во базен, музика во живо, професионални шоуа, целодневна анимација, тинејџерски клуб, диско, соба за игри.

СПА ЦЕНТАР

Луксузен Спа центар опремен со амам, сауна, парна бања, фитнес центар, релакс соба, соби за масажа и салон за убавина.

www.michellhotel.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ

07:00 - 09:00 Појадок
09:00 - 10:00 Доцен појадок 
16:00 - 17:00 Сладолед
12:00 - 17:00 Мали оброци
12;30 - 14:00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
00:30 - 01:00 Вечерна супа и оброк

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ

Има само 1 интернационален а ла карт ресторан и е бесплатен.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ

Бесплатно: Сауна, парна бања, сеф, пинг понг, мини голф, тениско игралисте, мини кошарка, одбојка на плажа, анимација, интернет секаде, чадори, лежалки, минибар во соба.

Со доплата: Масажи, доктор, рента на автомобили, фото сервис, свежо цедени сокови, фризер, соба за игри.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.