Ново пребарување

Локација

Локација: Окуркалар 25 км до центарот на Манавгат

Растојание до аеродром:  95 км до аеродромот во Анталија

Растојание до најблиското населено место: 100 км до центарот на градот Анталија.

Растојание до најблиското  одморалиште: 35 км до центарот на Алања

СМЕСТУВАЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ

Објектот, кој има површина од 20.000 m², има 232 соби.

Соби за непушачи:  соби само  за непушачи

Домашни миленици не се дозволени.

Check in time :14:00 / Check out time:12:00

ПЛАЖА

Приморското одморалиште со  150 метри долга песочна  и чакал мешана плажа и платформа . Чадори, душеци и крпи, бесплатно на базенот и на плажа.

ЗАБАВА

Се одликува со анимација и забави во  амфитеатар. Се организираат вечерни забави и различни дневни активности.

КАПАЦИТЕТИ НА РАСПОЛАГАЊЕ

БЕСПЛАТНИ -  Внатрешен ресторан, диско, лоби, бар, менувачница, ви-фи  (во лобито), паркинг, ресторан  надворешен, стрелаштво, аеробик, гимнастика на вода, кошарка, одбојка на плажа, одбојка, ватерполо, амфитеатар, внатрешен базен, водени тобогани, бања, фитнес центар, пикадо, мини фудбал, сауна, тениско игралиште, отворен  базен, пинг  понг, куглана, анимација, детски базен, мини клуб (4-12 години), детско игралиште, детско бифе, детска анимација,

СЕ  НАПЛАЌА -  Доктор, изнајмување автомобил, свежи овошни сокови, перење, фризер, тениско осветлување, интернет во соба, опрема за тенис, медицинска сестра (09:00-17:00), хемиско чистење, лоби бар, моторизирани водни спортови, масажа, маска  и нега на кожата, спортови на вода, билјард, катамаран, падобран, скијање на вода, кајакарство, центар за убавина.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ

Бесплатни вклучени оброци наутро, ручек и вечера. Домашни и странски, алкохолни и безалкохолни пијалоци во рамките на брендовите определени од објектот се бесплатни помеѓу 10.00 - 00.00 часот во лоби бар. Сите пијалаци добиени по 00:00 во лоби бар се наплаќаат.

07.00-10.00 Појадок

10.00-11.00 Доцен  доручек

11.00-16.00 Вафли

12.00-16.00 Закуска

12.30-14.00 Ручек

15.30-17.00 Сладолед

17.00-18.00 Попладневен   чај  и  колачи .

19.00-21.00 Вечера

19.30-21.00 A la Carte Restaurant

23.30-00.30 Ноќен оброк

A la carte ресторани / шведска маса

Турски ресторан А ла Карт (трае од 15 јуни до 15 септември во зависност од сезонските услови) за минимум  5 ноќевања. Минибар е полн со вода и сок  на  денот на пријавувањето. Диско бар е от

Концепт: Ултра Ал Инцлусиве

Детали: Ултра Се вклучено  All Inclusive сместување започнува со вечера и вклучува вечера, додека бројот на ноќи престој и завршува со ручек на денот на заминување.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.