Ново пребарување

Оддалеченост од Аеродром Анталија – 35км 
Оддалеченост од цента 5км од центарот на Белек, 45км од Анталија

Опис на соби

 • Фен за коса
 • Клима уред
 • ТВ
 • Телефон (со доплата)
 • Мини-бар (безалкохолни пијалоци, надополнување еднаш дневно)
 • Сеф (бесплатно)
 • Собна услуга (со доплата)

За деца

-Базен за деца

-Игрална

-Мини-диско (во одредени денови)

-Мини-клуб (од 4 до 12 години)

Плажа

 • Оддалеченост од плажа – прва линија
 • Приватна песочна плажа со тушеви
 • Лежалки (бесплатно)
 • Чадори (бесплатно
 • Пешкири (промена на пешкири еднаш во текот на денот со картички издадени од хотелот)

Базен

-Два отворени базени (длабочина 30 до 140 см)

 • Еден внатрешен базени (затоплен за време на зимска сезона)
 • Три тобогани


Концепт:
Ultra All Inclusive кој започнува во 14:30 на денот на пристигнување, а завршува во 11:00 на денот на заминување на гостите на хотелот.
Појадок (07:00 - 10:30) - buffet, главен ресторан
Ручек (12:30 - 14:30) - buffet, главен ресторан
Вечера (19:00 - 21:30, Октомври-Ноември од 18:30 до 21:00) - buffet, главен ресторан
Ноќна супа (00:00 - 01:00) - главен ресторан
Ужина (12:00 - 16:00)
Слатки (13:00 - 18:00) - buffet
Сладолед (13:00 - 17:00, Ноември 15:00 - 17:00)

Ресторани
Еден a'la carte ресторан (19:00 - 21:00) – интернационална кујна. Посета на a’la carte ресторан со доплата и претходна резервација (деца до 2 години – бесплатно.

Спорт и рекреација:
Сала за гимнастика (со резервација), маса за тенис, одбојка на плажа, пикадо
Забава и анимација за деца и возрасни
Анимација
Музика во живо (во некои денови)
 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.