Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Хотелот е лоциран во Сиде-Анталија, на површина од 17,000 м2 и на 12 км оддалеченост од Манавгат, 7 км од Анталија и 65 км од Аеродромот. Античкиот град Сиде се наоѓа на само 6 км.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Хотелот располага со вкупно 270 соби. Достапни се еко, стандардни и фамилијарни соби. Сите се комплетно опремени и модерно декорирани.

УСЛУГА-АЛЛ ИНКЛУСИВ:
Услугата е достапна помеѓу 07 часот наутро и 01 часот по полноќ. Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек, вечера и ноќна закуска по отворено мени и интернационална кујна. Достапни се 4 А ла карт ресторани, лоби бар, бар покрај базен и слаткарница. Концептот вклучува и локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Песочната плажа е оддалечена 200 метри од хотелот. Достапен е шатл сервис. Хотелот располага и со 4 различни базени, Аквапарк и област за деца.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Овозможен е фитнес центар, детски клуб, ноќен клуб за возрасни, соба за игри (пикадо, пинг понг), детско игралиште и тениско игралиште.

 

Спа центарот вклучува базен на затворено, хамам, соби за масажа и сауна. Располага со пријатна и тивка атмосфера и професионален тим кој ќе се грижи за Вас.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.