Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Сиде

Област:

Сиде

Аеродром:

62 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

2 стандардни соби

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна песочна плажа.

Влез во море:

Песочен.

Забава

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 3-5 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување на автомобил:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Достапен е доктор на барање.

Поволности за деца

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Шишенца:

Бесплатни.

Изнајмување бебешка количка:

Бесплатно.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години, со работно време: 10:00 - 12:30 / 14:30-17:00. 
Бебиситер - 10 евра на час. 
Изнајмување бебешка количка – со претходна резервација. 
Бери Стар Беби Концепт (за бебоња од 0 до 02.99 години): 
Бесплатно за време на престој (на барање): беби колибка, носилка, беби радио, бебешко столче, подлога за смена, тоалетно нокширче, бебешка када, беби шампон и сунѓер, висока столица, влажни марамици и котелче.
* Бебешката храна и пелените се наплаќаат во продавницата на хотелот.

Базени

Базен на затворено:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Информации за базените и тобоганите:

1 базен на отворено со 984 м2, без греење со работно време од 08:00 до 20:00 часор. 
1 базен на затворено со свежа вода, со 130 м2, греен од 1 Ноември до 31 Март.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Изнајмување велосипед:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениски терен – 10 евра за 1 час / изнајмување реквизити за 10 евра за час.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.