Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Аланија

Ресорт

Турклер

Аеродром

98 км

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Платформа

Нема

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна песочна плажа

Должина

300 м

Влез во море

Песочна

Забава

Ноќни програми

Има

Денска забава

Има

Дополнителна информација

Диско.
Анимацијата почнува од 1 Април, 6 дена во неделата.

Инфраструктура

Амфитеатар

Има

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање. Wi-Fi - бесплатно

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Садови за деца

Бесплатно

Количка

Се наплаќа

Дадилка

Се наплаќа

Дополнителна информација

Мини клуб за деца од 4 до 12 години.
Дадилка на барање - 10 $ / час.
Количка на барање $ 10 / час.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

4 надворешни базени.
2 внатрешни базени (загреан во зимска сезона).
9 тобогани за возрасни и 10 за деца, од 15 Април до 15 Октомври (во зависност од временските услови).

СПА

Амам

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Изнајмување велосипед

Се наплаќа

Билјард

Се наплаќа

Нуркање

Се наплаќа

Теретана

Бесплатно

Тенис

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка на плажа

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Дополнителна информација

4 тениски терени (бесплатно): рекети и топки (бесплатно).

A la carte ресторани / бифе

Ресторан со морска храна. Кебаб. Со претходна резервација.
Работно време 19: 00-21: 30. Од 15 Мај до 15 Октомври.
Посетата на ресторани се плаќа.

Бар

3 pool bars 10: 00-02: 30.
Lobby bar 10: 00-01: 00.
Beer Bar 17: 00-19: 00.
Disco bar 18+ - 24: 00-02: 30.

Диетален мени

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 30, ручек 12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 00, закуски 24: 00-07: 00.
Во текот на денот, грицки се нудат во баровите и кафулињата на хотелот (10:30 - 18:00).

Концепт

UAI

Дополнителна информација

Ultra All Inclusive концептот важи 24 часа (алкохолни пијалоци од 10:30 до 02:30), вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, некои увезени пијалоци, сладолед.
Се наплаќаат: некои увезени пијалоци, свежо исцедени овошни сокови.

На почетокот и на крајот на летната сезона, објектите на отворено работат во зависност од временските услови.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.