Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Анталија

Ресорт

Лара

Аеродром

15 км

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Платформа

Има

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна песочна плажа

Влез во море

Песок и камчиња

Дополнителна информација

Павилјони (со доплата)

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои о 14 лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Кино

Бесплатно

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Фризерски салон

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa, American Express

Паркинг

Бесплатно

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање. Бесплатен интернет во лоби, ресторани, и други јавни места.

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Садови за деца

Бесплатно

Количка

Бесплатно

Дадлика

Се наплаќа

Дополнителна информација

Мини клуб за деца од 4-12 години, од 10: 00-22: 00.
Дадилка на барање, 30 евра / час.
Количка (бесплатно, по достапност, ограничен износ).
Во главниот ресторан, можете да користите блендер и микро печка за да подготвите храна за бебиња.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

6 надворешни базени.
2 внатрешни базени (загреан од 1/11 до 1/04) ​​150 м2 and 31 м2.
9 тобогани, од 10: 00-12: 00 и од14: 00-17: 00.

СПА

Амам

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Билјард

Се наплаќа

Куглање

Се наплаќа

Мини футбал

Бесплатно

Теретана

Бесплатно

Тенис

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Дополнителна информација

2 тениски терени: осветлување (со доплата), опрема за изнајмување (со доплата - 10 евра / час), лекции за тенис со доплата.

A la carte ресторани / бифе

Во ресторанот се служи медитеранска кујна, од 19: 00-22: 00.
Steak House, од 19: 00-22: 00.
Со доплата, со претходна резервација.

Бар

Lush lobby bar 08: 00-00: 00.
Pool bar - 24 hours a day.
Sea Lounge (во плажа) 10: 00-23: 30.
Prince Disco 23: 30-02: 00.
Bidon Pub 12:00 - 22:00.

Диетален мени

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Главен ресторан: појадок 07: 00-10: 30, доцен појадок 10: 30-12: 00, ручек 12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 30, доцна вечера 23: 00-01: 00.
Baia Brasserie: чај / колачи - 24 часа. Грицки во Snack Bar 12: 00-15: 30.

Концепт

UAI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Дополнителна информација

Ultra All Inclusive концепт важи 24 часа; вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, некои увезени пијалоци, сладолед.
Се наплаќаат: врвни увезени пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.