Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Сиде

Категорија

HV1

Аеродром

87 км

Сместување

Сместување со миленичиња

Не

Соби за лица со посебни потреби

2 стандардни соби (прв спрат)

Non smoking

Соби за непушачи

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Песочна плажа

Должина

150 м

Забава

Забава на плажа

Има

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од 15 лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Фризерски салон

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање.

Интернет во соба се наплаќа

Услуги за деца

Детско креветче 

Бесплатно

Тинејџерски клуб

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Детски базен

Има

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

Мал базен со тобогани : 75m2  10:00 - 12:00 / 15:00 - 17:00
Детски базен :  35m2 75m2 ( 08:00-18:00 )
Базен со тобогани за возрасни :660 m2  10:00 - 12:00 / 15:00 - 17:00
Внатрешен базен 80m2 ( 10:00-16:00)
2 тобогани, од 10:00-12:00/15: 00-17: 00

СПА

Турска бања

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Спортови на вода

Се наплаќа

Билјард

Се наплаќа

Пинг-Понг

Има

Мини футбал

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

A la carte ресторани / бифе

Медитерански A La Carte
Турски A La Carte
Работно време :19:00-21:00

Бар

Lobby Bar: 24:00
Poll bar:10:00-18:00
Café bar:10:00-17:00
Beach bar:10:00-18:00

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 00, Доцен појадок 10: 00-11: 00, Ручек 12:30-14:00, Вечера 19: 00-21:00, супа 23:00-24:00. Вафли (pool snack bar) 15:00- 16:00.

Концепт

AI

Дополнителна информација

По 00:00 часот, храната и пијалоците се наплаќаат.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.