Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Сиде

Аеродром

64 км

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Пристаниште

Има

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна плажа со песок и камчиња

Влез во море

Песок и камчиња

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска забава

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои оф 15 лица кои зборуваат на руски јазик. Пијалоците во диското се наплаќаат

Инфраструктура

Амфитеатар

Има

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Фризерски салон

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Детско столче

Има

Игралиште

Има

Мини Клуб

Има

Базени

Има

Садови за бебе

Нема

Количка за бебе

Се наплаќа

Дадилка

Се наплаќа

Дополнителна информација

1 внатрешен и 1 надворешен базен.
Мини клуб за деца од 4-12 години, работно време 10:00-12:00, 15:00-17:00.
Мини диско.
Дадилка барање, 10 евра / час.Во главниот ресторан, можете да користите блендер и микро печка за да подготвите храна за бебиња.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Дополнителна информација

1 надворешен базен 1000 м2
1 внатрешен базен (загреан од 1/10 до 30/04), 235 м2..

СПА

Амам

Бесплатно

Џакузи

Се наплаќа

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Изнајмување на велосипед

Се наплаќа

Теретана

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка на плажа

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

A la carte ресторани / бифе

Турски Ресторан, Италјански Ресторан, Меѓународен ресторан.
Работно време на рестораните: 19 00 - 21:00.

Една бесплатна посета на еден од рестораните е можна еднаш неделно.
Потребна е резервација.

Бар

Lobby bar 10: 00-24: 00
Pool bar 10: 00-18: 00
Night Bar - 24 ч.
Snack Bar 12: 30-15: 00
Beach bar 10: 00-18: 00

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек 12:30-14:00, грицки (во Snack bar) 12:30-15:00, вечера 19:00-21:00 доцна вечера 23:00-00:00. бифе.

Концепт

UAI

Дополнителна информација

Ultra All Inclusive важи 24 часа, вклучувајќи локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, некои увезени пијалоци, виски, сладолед.
Се наплаќаат: увезени пијалоци, цвежо исцедени сокови.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.