Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА
Локација
: Турција, Белек
Оддалеченост од аеродром: 35 км
Оддалеченост од најблискиот центар: 3 км до центарот на Белек

СМЕСТУВАЊЕ:
Соби за лица со инвалидитет
: 1 стандардна соба
Споени соби: Достапни.
Соби за пушачи: Пушењето во соба е забрането.
Check in: 14:00 часот.
Check out: 12:00 часот

ПЛАЖА:

 • Крпи за на плажа
 • Лежалки
 • Душеци
 • Чадори

Плажа: Приватна песочна плажа.
Влез во море: Песок и камења.
Должина: 500 метри
Детали: Помеѓу плажата и хотелот постои река. Се поминува мост.

ЗАБАВА:
Вечерни програми
: Достапни.
Дневна забава: Дневни спортски и забавни активности.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:

 • Детско мени
 • Диетално мени
 • Вегетаријанска храна

А ла карт ресторани
Морска храна, Интернационална кујна, Азиска кујна со работно време од 19:30 до 21:30, со претходна резервација. Рестораните се наплаќаат.
Медитеранска кујна (бесплатно) - 12:30-15:00. 
А ла карт на плажа (бесплатно) - 12:30-15:00.
Барови: Атриум: 16:00-24:00. 
Бар на плажа: 10:00-18:00. 
Диско бар: 23:30-02:00. 
Гарден бар: 10:00-18:00. 
Блу бар – Работи постојано. 
Бар на базен: 10:00-24:00. 
Ти бар: 08:00-16:00. 
Турско кафе: 19:00-24:00. 
Витамин бар: 11:00-16:00.
Главен ресторан : Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 19:30-21:30, ноќна закуска 00:00-01:​​00.
Концепт : AI
Детали : Системот функционира постојано и вклучува безалкохолни и алкохолни локални и некои увозни пијалоци и сладолед.
Со доплата: Одредени вина, шампањ, виски, бренди премиум, одредени увозни пијалоци.

ИНФРАСТРУКТУРА:

 • Доктор
 • Амфитеатар
 • Перална
 • Менувачница
 • Паркинг
 • Изнајмување на автомобил
 • Интернет
 • Хотелот прифаќа картички: Мастер Кард, Виза.

ПОВОЛНОСТИ ЗА ДЕЦА:

 • Детски столчиња во ресторан
 • Детски креветчиња
 • Игралиште
 • Мини клуб
 • Базени

Детали: Мини клуб за деца од 4 до 12 години. Работно време од 10:00 до 12:30 и од 14:00 до 17:30 часот.

БАЗЕНИ:

 • Базен на отворено
 • Базен на затворено
 • Тобогани

Детали: 4 базени на отворено (без греење), со 400 м2, 188 м2, 144 м2.
1 базен на затворено, 75 м2, со работно време од 09:00-20:00. 

СПА ЦЕНТАР:

 • Спа центар
 • Амам
 • Сауна
 • Џакузи
 • Масажи 

СПОРТ:

 • Билијард 
 • Кошарка
 • Мини фудбал
 • Мини голф
 • Теретана
 • Пинг понг
 • Одбојка на плажа
 • Спортови на вода (со доплата)

Дополнително: 4 тениски терени: 2 со мека, 2 со цврста површина, осветлувањето се наплаќа, рекети бесплатно, топчиња бесплатно, тениски часови со доплата.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.