Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Анталија

Ресорт

Кунду

Аеродром

12 км

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна плажа со песок и камчиња

Влез во море

Песок и камчиња

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска забава

Има

Дополнителна информација

Хотелот има мирна анимација.

Инфраструктура

Амфитеатар

Има

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање. Интернет низ целиот хотел.

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Садови за деца

Нема

Дадилка

Нема

Дополнителна информација

1 надворешен базен.
Клуб за бебиња од 0-3 години (во присуство на родителите).
Мини клуб од 4-12 години.
Тинејџерски клуб од 13-16 години.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

4 надворешни базени.
1 внатрепен базен (загреан во зима) 76 м2.
5 тобогани, од 10: 00-12: 00 и од 14: 00-16: 00.
Лежалки и чадори во базен (бесплатно).

СПА

Амам

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Билјард

Се наплаќа

Мини голф

Бесплатно

Теретана

Бесплатно

Тенис

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Дополнителна информација

2 тениски терени, осветлување со доплата (20 евра / час), изнајмување опрема - бесплатно.

A la carte ресторани / бифе

STREET BRASSERIE 24 - бесплатно
AZURA SEA FOOD - со резервација, 10 евра / лице
ZEVKTURKISH CUISINE - со резервација, 10 евра / лице

Бар

Piano bar (лоби бар) 08:00 - 23:00.
BEER GARDEN 11:00 - 23:00.
SOLEIL BEACH BAR 09:00 –18: 00.
ARENA EVENT SQUARE BAR 20:00 - 24:00.
ARENA DISCO BAR 24:00 - 03:00.

Диетален мени

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек 12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 30, грицки 23: 30-01: 00. Бифе.

Концепт

UAI

Дополнителна информација

Ultra All Inclusive концептот важи 24 часа.
Бесплатно: мени со пијалоци во сите барови (алкохолни пијалоци: BAILEYS, MARTINI, JB, итн.), сладолед, свежо исцеден сок од портокал во појадок.
Со доплата: сите флаширани алкохолни пијалоци, сите специјални локални и увезени вина и шампањ, врвни алкохолни пијалоци (VSOP, XO, итн).
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.