Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Side Titreiegol

Аеродром

70 km

Со морето

250 m

Плажа

Трансфер до плажа

Има

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Сопствена плажа со песок и камчиња

Влез во море

Песок и камчиња

Дополнителна информација

Постои еден пат помеѓу хотелот и плажата (има подземен премин).

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимон на анимација се состои од 12 лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Амфитеатар

Има

Доктор

Се наплаќа

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Фризерски салон

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Количка

Се наплаќа

Дадилка

Не

Дополнителна информација

Мини клуб за деца од 4-12 години.
Изнајмување количка - според достапност.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

2 надворешни базени (незагреан), 1600 и 100 м2.
1 внатрешен базен (загреан од Ноември-Март), 160 м2.
6 тобогани, работно време 10: 00-12: 00/14: 00-16: 00.

Базените и тобоганите работат во зависност од временските услови.

СПА

Амам

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Изнајмување велосипед

Се наплаќа

Билјард

Се наплаќа

Теретана

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

А la carte restaurants / buffet

Турски ресторан, Медитерански ресторан.
Работно време на рестораните 19:00 - 21:00.
Можна е бесплатна посета на еден од рестораните (за престој најмалку една недела).
Потребна е резевација.

Бар

Lobby bar 10:00 - 00:00.
Pool bar 10:00 - 00:00.
Beach bar 10:00 - 17:00 (soft drinks and beer).
Be Amezing 00: 00-07: 00.
Corner Bar 12: 30-16: 00.
Petit Bar 14:00 - 00:00.

Дитеален мени

Бесплатно

Работно време на рестораните

Појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок 10:00 - 11:00, ручек 12:30 - 14:00, грицки (во Snack Restaurant и во плажа) 12:30 - 16:00, вечера 19:00 - 21:00, грицки 22:00 - 07:00.

Концепт

UAI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Дополнителна информација

Ultra All Inclusive концептот важи 24 часа, вклучува локални пијалоци, сладолед.
Се наплаќаат: свежо исцедени сокови, пијалоци во шишиња, увезени пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.