Ново пребарување

Локација

Оддалеченост  од  аеродром  Анталиа : 70 км

Вид на плажа: песочно-камчеста

Оддалеченост до плажа: на сама плажа

Хотелот е на 70 км од меѓународниот аеродром во Анталија, 5 км од Фаселис и 18 км од Кемер

Плажа

Песочна и камчеста плажа  пред  самиот хотел. 

Лежалките   и  чадори  за  сонце  се достапни бесплатно.

Основни информации

Хотелот е идеално место за одмор, релаксација и спортување . Интернационални  кулинарски специјалитети  ќе ги освојат  вашите сетила  за вкусна храна.   Препуштете  се  на  различни масажи во велнес  центарот  за да ги омекнете вашето тело и душа. Удобни и пријатни  простории ќе Ви овозможат   комфорен  одмор  .

Концепт

Концептот Ultra  All Inclusive вклучува појадок, ручек и вечера  на принцип  шведска маса, закуски во текот на денот, избрани безалкохолни  и алкохолни пијалоци. Увезените  алкохолни пијалоци се плаќаат. Гостите  ќе  добијат детален преглед  на  услугите Ultra All Inclusive на рецепцијата во хотелот.

Храна

Главниот ресторан служи интернационална и домашна кујна. За време на вашиот престој имате право на посета еднаш во  à la carte  ресторан а, и има и неколку барови, вклучително  и бар на плажа и бар на базен.

Опис на соби

Стандардните соби имаат балкон и се опремени со телефон, централен клима уред, САТ-ТВ, сет за правење топли пијалоци, Wi-Fi, сеф, бања / WC, фен.

Еко, Промо и Клуб соби  помали и немаат балкон.

Забава  за деца

За  децата  има  мини клуб, детско диско, детско кино, игралиште.

Спорт и забава

Користете бесплатни дневни и вечерни анимации, тениски игралишта, пинг-понг, мини голф, стрелаштво, пикадо, одбојка на плажа, кошарка, мини фудбал.

Велнес

Сауна, турска бања, парна бања се бесплатни. Се  наплаќања  се масажи, третмани и други услуги на СПА центарот.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.