Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Кемер

Аеродром

70 км

Сместување

Сместување со миленичиња

Не

Соби за лица со посебни потреби

Не

Non smoking rooms

non-smoking rooms

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна плажа со песок и камчиња

Забава

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од 5 лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Доктор

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање.

Детски услуги

Детско креветче

Бесплатно

Детско креветче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Садови за деца

Нема

Дадилка

Нема

Дополителна информација

Мини клуб за деца од 4-12 години, работно време 10: 00-12: 00/14: 30-21: 00.

Базени

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

1 надворешен базен (незагреан), 450 м2.
2 тобогани, од 10: 00-12: 00/15: 00-17: 00.

СПА

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Изнајмување велосипед

Се наплаќа

Тенис

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Бар

Pool bar 10: 00-12: 30, 14: 00-19: 00, 21: 00-23: 00.
Бар во ресторан 07: 00-09: 30, 12: 30-14: 00, 19: 00-21: 00.

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-09: 00, доцен појадок 09: 00-09: 30, ручек 12: 30-14: 00, грицки 10: 30-12: 30, 14: 30-17: 00, чад / кафе / колачи 17: 00-18: 00, вечера 19: 00-21: 00, грицки 23: 00-00.00.

Концепт

AI

Дополнителна информација

"All inclusive" концептот важи од 07:00 - 23:00, вклучува локални пијалоци.
Се наплаќа: увезени пијалоци, сладолед.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.