Ново пребарување

Положба:
Хотелот е лоциран во областа Konyaalti, 1км од центарот на Анталија и на 18км од аеродромот во Анталија.

Услуга - All Inclusive:
Ноќевање со појадок-шведска маса за појадок. Сите останати услуги, како и храна и пијалоци, дополнително се наплаќаат.
Главен ресторан со шведска маса, Tropic бар и ресторан, Kalina-Италијански ресторан, Јапонски ресторан, Интернационален ресторан, услуга во соба, продавници, доктор, чување деца, перална и хемиско чистење, фризер, продавници, rent a car, дополнително се наплаќаат.

Сместување:
Вкупен број на соби 360.
Стандардни соби со поглед на копно (32м², макс.2+1 лица)-една спална и едно купатило,
Стандардни соби со поглед на море (32м², макс.2+1 лица)-една спална и едно купатило,
Јуниор суит (48м²)-една голема соба со дел за седење,
Делукс Terrace Суити (46м²)-една спална со дел за седење и 20м² тераса,
Фамилијарни Terrace соби (64м²)-една спална соба со дел за седење и 20м² тераса,
Сите соби се со балкон или тераса, со поглед на море или планина, купатило со када, туш, фен, централна клима, телефон, мини бар (се наплаќа), сет за кафе и чај, сеф, тепих на подот, сателитска ТВ и музички канали. Бесплатена Wi-Fi интернет конекција

Плажа:
Хотелска приватна плажа, на 1.5км од хотелот. Има уште една помала плажа на 300м од хотелот каде што лежалките и чадорите за сонце не се наплаќаат. На секој час има бесплатен шатл бус од хотелот до плажата.

Спорт и забава:
Отворени и затворени базени, базен за деца, фитнес, сауна, Турска бања, тениски игралишта, сквош. Масажа, Џакузи, Спа центар, спортови на вода на плажа дополнително се наплаќаат.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.