Ново пребарување

Локација: Турција, Бодрум

Аеродром: 30 км

До најблиското село: 10 км

Сместување

Соби за лица со посебни потреби: 5 соби во главната зграда

Connecting rooms: 10 соби во главната зграда и 8 во вилите

Non-smoking rooms: Пушењето не е дозволено во просториите

Check-in: до 14:00 / Check out: 12:00

Плажа

 • Пешкири
 • Лежалки
 • Душеци
 • Чадори

Платформа: Има

Плажа: Сопствена песочна плажа

Должина: 370 м

Дополнителна информација: Павилјоните во плажа се наплаќаат.

Забава

 • Диско

Ноќни програми: Има

Денска активност: Има

Дополнителна информација: Тимот на анимација се состои од 15 лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

 • Амфитеатар
 • Доктор
 • Бербер
 • Перење алишта
 • Фризерски салон
 • Продавници
 • Паркинг
 • Рентакар
 • Wifi

Хотелот прима кредитни картички: Master Card, Visa

Услуги за деца

 • Детско креветче
 • Столче во ресторан
 • Игралиште
 • Мини клуб
 • Базен
 • Садови за деца
 • Изнајмување количка
 • Дадилка

Дополнителна информација: Мини клуб за деца од 4-12 години, работно време од 10:00 -17: 30.

Базени

 • Внатрешен базен
 • Надворешен базен
 • Тобогани

Дополнителна информација: 3 надворешни базени. 1 внатрешен базен. 2 тобогани.

СПА

 • СПА центар
 • Амам
 • Сауна
 • Масажа

Спорт

 • Билјард
 • Мини футбал
 • Теретана
 • Тенис
 • Пинг-Понг
 • Одбојка
 • Спортови на вода

Дополнителна информација: 1 тениско игралиште (осветлување - со доплата, изнајмување опрема е бесплатно).

Концепт на храна

 • Диетален мени
 • Вегетаријанска храна

А la carte ресторани / бифе: Anatolia - Турска кујна.

Huayuan - Азиска кујна.

Arbolado - Мексиканска кујна.

Balcone - Италјанска кујна.

Thetis - Рибен ресторан (морска храна).

Работно време на рестораните 19:00 - 22:00.

Со претходна резервација.

Можна е бесплатна посета на еден од рестораните (за престој од најмалку 4 ноќевања).

Бар: Thetis Bar (во плажа) 10:00 - 22:00.

Meetha Bar - 24 часа.

Raay Bar 10:00 - 01:00.

Pool bar 10:00 - 00:00.

Shaanti Bar 17:00 - 00:00.

Svaad Bar 12: 00-18: 00/00: 00-02: 00.

Slaid Bar 10: 00-17: 00 /

Работно време на главниот ресторан: Појадок 07:00 - 11:00, ручек 12.30 - 14.30, вечера 19.00 - 21.30, доцна вечера 00.00 - 01.00. Во тек на денот, грицки се служат во рестораните на хотелот (12: 00-17: 30).

Концепт: UAI

Дополнителна информација: Концептот Ultra All Inclusive важи 24 часа, вклучува локални пијалоци. Со доплата: свежо исцедени сокови.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.