Ново пребарување

Категорија: 5*

Концепт: Full Board Plus

Локација: Asarlik / Bodrum

Аеродром: Milas 40 km, Dalaman 210 km

Центар: Bodrum 4 km

СПА & Базени

Амам - Бесплатно

Сауна - Бесплатно

Фитнес центар - Бесплатно

Масажа - Се наплаќа

Парна соба - Бесплатно

Надворешен базен - Бесплатно

Услуги за деца

4-12 (Mini & Junior) игралиште, детски активности, мини диско

Специјални активности за деца

Работно време: 10:00-00:00

Забава

Музика во живо - Бесплатно

Спортови на вода - Се наплаќа

Концепт за меден месец

Подолу, бесплатни услуги за меден месец се обезбедени само на Suite собите.

Специјална декорација на собата

Вечера во еден од A la Carte рестораните (еднаш на престој)

Појадок со шампањ во собата (еднаш на престој)

Чоколадо и јагоди во соба

Специјална масажа во СПА центарот (со резервација)

Храна & Пијалоци

Palazzo Buffet / Главен Ресторан. Вклучени се само локални и безалкохолни пијалоци што се служат со оброци. Сите други пијалоци се наплаќаат.

Главен Ресторан:

Појадок - Бифе - Вклучени се локални алкохолни и безалкохолн пијалоци. Сите други пијалоци се наплаќаат 07:00-10:00

Ручек - Бифе - Вклучени се локални алкохолни и безалкохолн пијалоци. Сите други пијалоци се наплаќаат 12:30-14:30

Вечера - Бифе - Вклучени се локални алкохолни и безалкохолн пијалоци. Сите други пијалоци се наплаќаат 19:00-21:30

Рибен A'la carte - Вечера - 19:00-21:30 (со доплата)

Kebap Turkish A'la carte - Вечера - Turkish A'la carte menu 19:00-21:30 (со доплата)

All Dining Restaurant - A'la Carte menu - (до доплата)

Услуга во соба - Храна & Пијалоци - 24 часа - (со доплата)

Барови

Lobby Bar - Пијалоци - 7/24 (со доплата)

Beach Bar - Пијалоци - 09:00-19:00 (со доплата)

Lounge Area - Пијалоци - 09:00-19:00 (со доплата)

Минибар

Минибар - Алкохолни и безалкохолни пијалоци - (со доплата)
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.