Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Бодрум

Ресорт

Торба

Аеродром

27 км

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Сопствена песочна плажа

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од 7 лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Фризерски салон

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање.

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Садови за деца

Бесплатно

Количка

Нема

Дадилка

Се наплаќа

Дополнителна информација

Мини клуб за деца од 4-12 години, работно време 10:00 -12: 30/14: 30 -17: 00.
Дадилка 10 евра / час.

Базен

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Дополнителна информација

1 надворешен базен 640 м2.
1 внатрешен базен

СПА

Амам

Бесплатно

Џакузи

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Билјард

Бесплатно

Мини футбал

Бесплатно

Теретана

Бесплатно

Тенис

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Дополнителна информација

2 тениски игралишта (изнајмување опрема - 5 евра / час).

 

 

A la carte ресторани / бифе

Турски ресторан, работно време од 19:30 - 21:30 (со доплата).
Со претходна резервација.

Бар

Lobby bar 10:00 - 24:00.
Panorama bar 17:00 -24: 00.
Olive bar 23:00 -02: 00.
Snack bar 10: 00-24: 00.
Sea bar 19: 00-24: 00.

Диетален мени

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 30, ручек 12: 30-14: 00, вечера 19: 00-21: 30, грицки 23: 45-00: 30. Во тек на денот, грицки се служат во Snack Bar.

Концепт

AI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Дополнителна информција

Концептот "All inclusive" важи од 07:00 до 02:00, вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.