Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Бодрум

Ресорт

Торба

Аеродром

27 км

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Платформа

Има (3)

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна плажа со песок и камчиња

Должина

650 м

Влез во море

Песок и камчиња

Дополнителна информација

Павилјони - со доплата

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Кино

Бесплатно

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Фризерски салон

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa, American Express

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање.

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базени

Има

Садови за деца

Бесплатно

Количка

Се наплаќа

Дадилка

Се наплаќа

Дополнителна информација

4 надворешни детски базени, 1 внатрешен базен.
Дадилка на барање - 30 евра / час.
VOGGY KIDS CLUB (5000 м2.):
Детски клуб 4-7 години / 8-12 години / 13-17 години. Работно време 10: 00-18: 00.
Luna Park (бесплатно, работно време од 20: 00-21: 00/21: 30-22: 30). Water park (бесплатно). Dino Park (бесплатно).
* Waterpark, Dino Park и Luna Park работат во зависност од временските услови 15/05 до 15/10.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

6 надворешни базени.
1 внатрешен базен (загреан во зимска сезона).
11 тобогани за возрасни, 9 тобогани за деца, работно време од 10: 00-12: 00/14: 00-17: 00.
Тобоганите работат во зависност од временските услови.

СПА

Амам

Бесплатно

Џакузи

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Билјард

Се наплаќа

Куглање

Се наплаќа

Мини футбал

Бесплатно

Теретана

Бесплатно

Тенис

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Дополнителна информација

3 тениски игралишта (изнајмување на опрема - бесплатно, осветлување - со доплата).

A la carte ресторани / бифе

Италјански, Азиски, Турски и Рибен ресторан.
Работно време од 19: 00-21: 30.
Можна е една бесплатна посета на еден од рестораните.
Со претходна резервација.

Бар

Lobby bar - 24 часа.
Pool bar 10:00 - 18:00.
Aqua bar 09:00 - 18:00 / 20: 00-22: 30.
Beach bar 10:00 - 00:00.
Vitamin bar 09:00 - 20:00.
The Cabaret Bar / Night Club 22:00 - 01:00.

Детски мени

Бесплатно

Диетален мени

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек 12: 30-14: 30, грицки (во Snack bar) 12:00 - 16:00, вечера 19: 00-21: 30 грицки 00: 00-02: 00. Бифе.

Концепт

UAI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Дополнителна информација

Ultra All Inclusive концептот важи 24 часа, вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, некои увезени пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.