Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:

Турција, регион-Сиде, Ресорт- Colakli

ПЛАЖА:

Плажа дел, сопствена, 250 м од хотел, песочна.

Крпи                                             бесплатно  

Чадори                                         бесплатно 

Лежалки за плажа                     бесплатно   

Душеци                                        бесплатно               

ЗАБАВА:

Диско                                               бесплатно    

Вечерни и дневни програми      достапно

Напомена:         Анимациски тим од 5-10 особи, руски анимтори.

ХРАНА : Ресторанти  a la carte/ бифе: Турски  и рибен ресторант.Отворени од  19: 00-21: 00со резервација однапред, една посета со можност. Lobby бар  10:00 - 24:00.Cocktail бар 12:00 - 24:00.Pool  бар -  преку цел ден . Beach бар 10:00 - 18:00.Disco бар 24:00 - 02:00.

Главен ресторант отворен од , појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок  10:00 - 11:00, риучек  12:30 - 14:00, чај и кафе, слатки во лоби. 16:00 - 17:00, вечера 19: 00-21: 00, мини бифе 22:00 - 07:00.

КОНЦЕПТ            AI

Со доплата  увозни пијалоци, свежо цедени сокови, флаширани пијалоци.

ИНФРАСТРУКТУРА :

Амфитатар         достапно

Лекар                  со  доплата          

Менувачница   достапна           

Берберница       со доплата       

Хемиско чистање  со доплата 

Продавници достапни

Хотелот прифаќа кредитни  картици  Master Card, Visa

Паркинг  бесплатно

Car rent                со доплата

Wi-Fi      бесплатно

Напомена лекар на барање

Услуги за деца , бебешко креветче бесплатно, стол во ресторант- достапен, игротека – достапна, мини клуб –достапен, базен- достапен.

БАЗЕН

Внатрешен и надворешен базен, 2  тобогани.

SPA

SPA                   со доплата

Hammam            беплатно

Jacuzzi              со доплата

Сауна    бесплатно

Масажи               со доплата

СПОРТ

Велосипед на изнајмување      со доплата

Билијард   со доплата

Теретана  бесплатно

Пинг понг бесплатно

Одбојка  на плажа  бесплатно

Водени спортови   со доплата

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.