Ново пребарување

Држава

Tурција

Рргион

Aнталија

Ресорт

Белек

Аеродром

35 км до Антакија аеродром

Оддалеченост од центар

3 км  од Белек

Снестувачки

Соби за лица со посебни потреби

Не

Поврзани соби

Не

Соби за пушачи

Не

Плажа

Крпи за плажа

 бесплано

Лежалки за сонце

бесплано

Душеци

 бесплано

Чадори

 бесплано

Плажа

Сопствена песок плажа

Влез во море

песок

Напомена

Изнајмување на павилиони  на плажа со доплата 20-50  $ /на ден .

Забава

Диско

 бесплано

Вечерни програми

достапно

Дневна забава

 достапно

Напомена

Аниматори на руски јазик.

Храна

A la carte/buffet ресторанти

Fish ресторант(10 EUR/по особа), раб.време19:00-21:00.  Turkish ресторант (10 EUR/по особа), раб.време 19:00-21:00.  Italian рестораант (10 EUR/по особа), раб. време19:00-21:00.  Резервација однапред, за престој од 14 ноќи , бесплатно еден пат.

Бар

Lobby бар-раб време нон-стоп
Pool бар10:00-22:00.
Chillout бар: 10:00-00:00.
Snack бар: 12:00-16:00.
Soho Nноќен клуб23:00-00:00 (со доплата).

Диетално мени

 бесплано

Работно време во главен ресторан

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок  10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 18:30-21:00, ноќна закуска 23:00-06:00.  Слатки и сладолед: 11:00-18:00..

Концепт

UAI

Вегетаријанска храна

бесплатно

Напомена

Концептот "Ultra All Inclusive" работно време нон стоп. Вклучува алкохолни и безалкохолни пијалоци од локален карактерIncludes , турско кафе и сладолед

Инфраструктура

Лекар

Со доплата

Салон

Со доплата

Хемиско

 Со доплата

продавници

достапни

Картици

Master Card, Visa, MIR

паркинг

 бесплано

Рента кар

со наплата

WiFi

 бесплано

Услуги за деца

Детско креветче

 бесплано

Детски стол во главен ресторант

достапно

игротека

достапно

Mини клуб

достапно

базен

достапно

Колица за деца

 со наплата

гувернанта

 со наплата

напомена

Mини клуб за деца  aged 4-12, од 10:00-12:00 и од 15:00-17:00. Мини диско, тобогани

Базени

Oтворен базен

достапно

Тобогани

достапно

СПА

СПА центар

 со наплата

Хамам

 бесплано

Парна бања

 бесплано

сауна

 бесплано

Maсажи

со наплата

Спорт

Фудбал

 бесплано

теретана

 бесплано

Пинг понг

 бесплано

Одбојла на плажа

 бесплано

Водени спортови

 со наплата
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.