Ново пребарување

Локација:

На  115 км  од  аеродромот во Анталија   на  12 км од Аланија, област  Конакли, на морскиот брег .Изграден во 20 08 година, вкупна површина 5 0 000 м 2. Последното реновирање во 2020 година.

Опис на хотелот

Хотелот се состои од една зграда на 7 ката:

22 еко соби Економична просторија без балкон (максимум 3+ инф., 22 м 2);

596 стандардни соби (максимум 3 + инф., 27 м 2.  Стандард  соби со поглед на море Стандард  со  поглед  накај  градината  и Стандард  со  поглед на базен.

ROH Стандард

 22 f amily соби (2 спални соби  без  врата, максимум 4 лица, 52-72 m 2)

• услуга во соба:се наплаќа

• телефон

• руски канали: 1

• чистење на просторијата: секој ден

• промена на постелнина: 2 пати неделно

• сеф во  собат  за одреден надомест

• фен: да

• балкон

• туш

• под: тепих

• минибар за плаќање

 

 

Услови за деца

• услуги за чување деца: на барање, со наплата

• детски клуб (4-12 години)

• детски базени: 2

• тобогани  на вода: 1

Плажа песочна

• крпи за плажа: бесплатни

• чадори, лежалки и  душеци за  плажа: бесплатни

Забава и спорт

• тениско игралиште (2 терени, тврда подлога)

• осветлување на тениско игралиште за одредена такса (вклучувајќи фудбалски и кошаркарски терени)

• сауна  бесплатно

• бесплатно  аеробик

• бесплатна  одбојка на плажа

• изнајмување тениски рекети и топки се наплаќа

• Турска бања (амам) бесплатно

• билјард за одредена такса

• бесплатна гимнастика

• анимација бесплатно

• бесплатно  кошарка

• бесплатен мини фудбал

• масажа (и пилинг)се наплаќа

• пинг понк  на маса

 

• пикадо бесплатно

• спортови на вода се наплаќа

• слободен за боксови

• лекар на повик се наплаќа

• a la carte ресторани: 1 (риба - со закажување, за 7 ноќевања, 1 посета е бесплатна)

• спа центар се наплаќа

• Wi-Fi  бесплатно

• затворени базени: 1

• ресторани: 1 (главен)

• крпи за базен: бесплатно

• тобогани  на вода: 4

• базени: 2 (отворен, еден од нив е олимписки)

• покрај чадори на базен, лежалки, душеци: бесплатни
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.