Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Aланија

Ресорт:

Aвсалар

Aеродром:

100 км од аеродромот на Aнталија, 65 км од аеродром на Аланија

Сестувачки услови

Сместување со животни:

Не

Соби за лица со посебни потреби:

Не

Конектирани соби:

Не

Соби за непушачи:

Пушењето не е дозволено во соби

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалка за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Приватна-песочна

Забава

Диско:

Бесплатно

Вечерни програми:

Вклучени

Дневни забави:

Вклучени

Детали:

Во тимот за анимација се вклучени 7 аниматири, кои зборуваат руски, со работа од период Мај до Октомври. Пијалоците во диско се наплаќаат.

Инфраструктура

Лекар:

Се наплаќа

Перална:

Се наплаќа

Продавници:

Има

Хотелот прифаќа кредитни картици:

Master Card, Visa

Паркинг:

Бесплатно

Рента кар:

Се наплаќа

Wi-Fi:

Се наплаќа

Детали:

Лекарски услуги на барање.

Услуги за деца

Детско креветче:

Бесплатно

Детски столчиња во ресторант:

Достапно

Детско катче:

Достапно

Mини клуб:

Достапен

Базен:

Достапен

Игралиште:

Не

Изнајмување на бебешки колички:

Се наплаќаат

Детали:

Лори детскиот клуб (од 4-12 години), работно време10.00 - 12.00 и 14.00 - 17.00. 
Надворешен базен 35 м2, длабочина 45 цм. 
Изнајмување на детски колички (ако се достапни).

Базен

Отвоерен базен:

Достапен

Тобогани:

Достапни

Детали за базен и тобогани:

Отвирен базен со свежа вода (не затоплена), 270 m2. 
2 тобогани , раб.време 10:30 - 12:00 / 15: 30 - 17:00 (отворени од Мај до Октомври, зависно од временските услови)

СПА

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Mасажа:             

Се наплаќа

Спорт

Билијард:

Се наплаќа

Теретана:

Бесплатно

Tенис:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Водени спортови:

Се наплаќа

Детали:

Курс за тенис : со надомест за осветлување и опрема.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.