Ново пребарување

Држава

Tурција

Регион

Aнталија

Ресорт

Aланија

Аеродром оддалеќеност

110 kм Aнталија аеродром

 Оддалеченост од центар

2 Км 

Снестувачки услови

Соби за лица со посебни потреби

2 броја

Поврзани соби

не

Соби за пушачи

не

Плажа

Крпи за плажа

бесплатно

лежалки

 бесплатно

душеци

 бесплатно

Прелаз, понтон

не

Чадори

 бесплатно

Плажа

Сопствена плажа со песок и камчиња

Влез во море

2-3 м песо и камења

Забава

Вечерни програми

достапно

Дневна програма

достапно

напомена

Анимавиа од руски аниматори

Храна

A la carte/бифе ресторанти

Turkish Restaurant (12+) и Fish Restaurant (12+). Раб.време 19:00 - 21:00. За престој од 7 ноќи еден пат бесплатен .

Бар

Lobby бар - open around the clock.
Pool бар  10:00 - 23:00.
Aqua бар 10:00-18:00.
Snack бар  10:00 - 18:00.

Дитално мени

бесплатно

Работно време во главен ресторант

Појадок  07:00 - 09:00,доцен појадок   09:00 - 10:00, ручек 12:30 - 14:30, вечера 19:00 - 21:00, ноќна закуска  22:00 - 07:00. Бифе .

Концепт

UAI

Напомена

"Ultra All Inclusive" раб. Времее, нон стоп, со вклучени без  алкохолни и алкохолни пијалоци од локален карактер, со доплата и увозни пијалоци

Инфраструктура

Aмфитеатар

достапно

Лекар

со доплата

Перална

 со доплата

   

Картици

MasterCard, Visa

Рента кар

 со доплата

WiFi

 со доплата

напомена

Wi-Fi – со доплата од 2 еур на ден

Услуга за деца

Детски кревет

бесплатно

Детско столче

достапно

Игротека

достапно

Mини клуб

достапно

Базен

достапно

Базен

Внатрешен базен

достапно

Надворешен базен

достапно

тобогани

достапно

Спа

Хамам

 бесплатно

Сауна

 бесплатно

Maсажи

Со доплата

Спорт

Изнајмување на велосипед

Со доплата

Теретана

 бесплатно

Пинг понг

бесплатно

Одбојка

бесплатно

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.