Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Сиде

Ресорт:

Tитриенегол

Aеродрм:

65 км од аеродром на Анталија, .

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не

Check-in/ Check-out: 

Пријавување по 14:00 ч на денот на пристигнување, а одјавување по12:00ч од денот на заминување.

Соби за непушачи:

Пушењето не е дозволено во соби.

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа и  песок  150 м од хотел.

Долга: 

150м

Вечерни програми:                   

Да

Детали:

12 аниматори, Руски аниматори, работат од мај до октомври.Во зимска сезона нема анимација.

Услуги

Детски кревет:

Бесплатен

Детски стол во ресторантот:

Достапен

Кино:

Бесплатен

Mини клуб:

Достапен

Базен:

Достапен

Бербер:

Со наплата

Wi-Fi:

Со наплата

Лекар:

Со наплата 

Детали:

МИни клуб за деца од  4-12 год, работно време 10: 00-12: 00/1: 00-17: 00 (не работи во зимска сезона).
 2 отворени базени со свежа вода  550 м2 и 500 м2.
1 внатрешен базен , 100 ом2(незатоплен). 
3 тобогани, раб.време 10: 00-12: 00/14: 00-16: 00. 
Надворешен базен не работи во зимска сезона.

Спа центар

Хамам:                                   

Бесплатно

Сауна:

Бесплатано

Maсажа:

Со наплата

Спортови

Teнис:                                     

Бесплатано

Билјард:

Со наплата

Сурфање:

Со наплата

Теретана:

Бесплатно

Mini-football:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Водени спортови:

Со наплата

A la carte ресторанти /бифе:

Рибен ресторант. 
Отворено од  19:00 - 21:00. Можност за една посета во еден од ресторантите.
Резервација на барање.Не работи во зимска сезона.

Бар:

Лоби бар 10:00 - 23:00. 
Базен бар 10: 00-18: 00 (не работи во зима).
Плажа бар 10: 00-18: 00 (лесни пијалоци и пиво,) не работи во зимска сезона.
Диско бар (со доплата) 23:00 - 01:00 (не работи во зимска сезона).

Диетно мени:

бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант:

Појадок  07: 00-10: 00, доцен појадок 10:00 - 10:30, ручек 12: 30-14: 00, вечера19: 00-21: 00, доцна вечера  (ужина) 23:00 - 24:00. Бифе. Во текот на денот , достапни ужини во плажа барот.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот  "all inclusive" е со раб.време 10:00 до 23:00, вклучени локални пијалоци.
Со наплата: увозни пијалоци и флаширани  пијалоци. 
Распоредот на оброците и услугите се во зависност од концептот на хотелот, менлив, како и условите од сезоната


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.