Ново пребарување

Локација:
Аланија 10км, Махмутлар 250м, Анталија 140км

Концепт all inclusive:
All inclusive концептот вклучува појадок, ручек, вечера, во главен ресторантлера, еден пат во à la carte рдторант, сите локални алкохолни пијалоци, (10: 00-24: 00), локални не алкохолни пијалоци,(10: 00-24: 00), локални жестоки пијалоци (10: 00-24: 00). За детали околу концептот на хотелот, се добиваат со приемот на гостите на рецепција.

Опис
Хотелот има 307 соби, сеф на рецепција со доплата, диско, СПА, велнес центар, соба за состаноци, -капацитет од 50 особи, 2 надворешни базени- еден од нив со тобогани, 1 внатрешен базен, детски базен, лоби и базен бар, а собите со поглед на базен, собна послуга-со доплата, перална и пеглање сервис-со доплата, лекар, пошта- со наплата, фризер,- со наплата, рента кар на афтомобил и мотори со наплата.

Сместување
Стандардни соби – повеќето од нив со поглед на море, некои на базен, некои на поглед кон планина.Сите соби се опремени-балкон, бања со тоалет, када, фен, телефон, ТВ, минибар-со наплата, сеф –со наплата, како и клима уред.

Плажа
Сопствена плажа со песок, како и ситни камчиња, душеци, лежалки за сонце, чадори – бесплатно на плажа и базен, пешкири со доплата.

Храна и пијалоци
Во главен ресторант,- Турска и интернационална кујна, Талука- à la carte ресторант, Медитерански ладни закуски- на барот на базен, плажа бар, диско бар.

За деца
Детски клуб од  (4-12 години, гувернанта со доплата, игротека, анимација за деца, детско диско, детско мени, како и детски стол во главен ресторрант.

Спорт и забава
Билјард, школа за нуркање, јавање на коњи- со наплата.
Бесплатно- пинг-понг, одбојка мна плажа, табла.

Велнес и Спа
Џакузи, масажа, пилинг-со наплата.
Бесплатно- фитнес, сауна, Турска бања, СПА.


 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.