Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Аланија

Аерордром

135 км

Море

100 м

Плажа

Пешкири

Се наплаќа

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна плажа со песок и камчиња

Влез во море

Песок и камчиња

Дополнителна информација

Има пат помеѓу плажата и хотелот, до плажа се оди со подземен премин.
Пешкири - $ 10.

Забава

Ноќни програми

Мирна анимација.

Денска забава

Мирна анимација.

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од 8 лица кои зборуваат на руски јазик, анимацијата почнува од 1/05.

Инфраструктура

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање. Wi-Fi - во лоби и во соба, бесплатно.

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Детско столче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Садови за бебе

Нема

Количка за бебе

Нема

Дадилка

Нема

Дополнителна информација

1 надворешен базен.
Мини клуб за деца од 4-12 години, работно време од 10:00-12:30 / 14:30-17:30. Игралиште на отворено.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

1 надворешен базен ​​600 м2.
1 внатрешен базен 50 м2. (работи од Ноември до Март).
2 тобогани, работно време од 10:00-12:30 и од 14:30-17:30.

СПА

Амам

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Билјард

Се наплаќа

Теретана

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

A la carte ресторани / бифе

Ресторан со интернационална кујна (со доплата, 10 евра / лице), работи од 19:30-21:00.
Со претходна резервација.

Бар

Lobby bar 10:00 - 00:00.
Beach bar 10:00-18:00.
Pool bar 10:00-18:00 / 20:15-23:00.
Roof bar (paid) 21:00-01:00.
Restaurant bar 00:00-10:00.

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек 12:30-14:00, грицки 12:00 - 16:00, вечера 19:00-21:00, ноќни грицки 23:30-00:30. Бифе.

Концепт

UAI

Дополнителна информација

Ultra All Inclusive концептот важи 24ч, вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, сладолед.
Се наплаќа: свежо исцедени сокови, увезени пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.