Ново пребарување

Држава

Tурција

Регион

Aланија

Ресорт

Oкуркалар

Аеродром

90 км од Анталија аеродром


Плажа

Пешкири

бесплатно

Лежалки

бесплатно

Премин, понтон

достапен

Чадори

 бесплатно

Плажа

сопствена

Напомена

Павилиони на плаѓа 25еур на ден со доплата

Забава

Диско

бесплатно

Вечерни и дневни програми

да

   

Храна

A la carte/бифе ресторанти

Ресторани : Turkish, Italian, Fish, Far Eastern (со доплата), Japanese (со доплата).
една беплатна посета во сите о, во престој од 7 ноќи освен во (except Japanese и во Far East)

Бар

Infinity Lobby Bar – достапен 24ч
Wet Pool Activity Bar  10:00-16:00.
Food Court Snack Bar 10:00-18:00.

Диетално мени

 бесплатно

Работно време во главен ресторант

Појадок  07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 18:30-21:00.
 

Концепт

UAI

Напомена

The Ultra All Inclusive достапен 24ч

Инфраструктура

Aмфитеатар

да

Доктор

со доплата

Перална

со доплата

Продавници

да

ATM

да

Хотелот прифаќа крситни картици

Master Card, Visa, American Express

Паркинг

 бесплатно

Car rent

со доплата

WiFi

бесплатно

Услуги за деца

Детски кревет

бесплатно

Бебешко столче во ресторант

да

Игротека

да

Mини клуб

да

Базен

да

Бебешка занимална

 не

Изнајмувње на детска количка

не

Гувернанта

не

Базен

Внатрешен и надворешен базен

да

Тобогани

да

Напомена

3 надворешни базени
4 тобогани

СПА

Хамам

бесплатно

Сауна

 бесплатно

Maсажа

 со наплата

Спорт

Mини голф

 бесплатно

Теретана

бесплатно

Пинг понг

 бесплатно
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.