Ново пребарување

Држава

Турција

Област

Анталија

Регион

Kемер

Оддалеченост од аеродро Анталија

50 km

Оддалеченост од

1 км до центар на Кемер

Сместување

Миленичиња

Недозволено

Соби за лица со посебни потреби

3стд соби на 1 кат

Споени соби

Нема

Соба за пушачи

Пушењето не дозволено внатре во собите

Плажа    

Крпи за плажа

Бесплатно

Лежалки на плажа

Бесплатно

Душеци за  лежалки

Бесплатно

Дрвен мост над вода

Платформа

Чадори на плажа

Бесплатно

Плажа обала

Приватна песочна плажа

Влез во море

Камчиња

Детали

Павиљони на плажа се доплаќа 50-90 еур на ден

забава

ноќна забава

Има музички  шоу прогарами

Дневна забава

Спортска рекреативна програма

храна

A la carte/шведска маса

A la Carte: османлиски мексички и рибен ресторан (резервација потребна 1 посета бесплатна во текот на 7 неделниот престој работно време од  19:00 to 21:00.ч од  1/05 to 15/10.

Барови

Elegance Bar 10:00-00:00.
Cigarillo Bar 10:00-24:00.
Sea Side Snack Bar 10:00 - 21:30.
Snack Lounge Bar 12:00-03:00.
Bar Piers 10:00-01:00.
Disco bar 24:00-03:00.

Работни часови од

Појадок  07:00-10:00, касен појадок 10:00-10:30, h ручек од 12:30-14:00, вечера 19:00-21:00снек бар  12:30-17:00 (од 1/05 to 15/10), касна вечера 00:00-07:00.

Услуга

UAI

Детали

Ultra All вази од  10:00 to 00:00, вклучува неалкохолни и алкохолни пијалоци од локално производство и некои увозни пијалоци и сладолед за доплата  флаширани увозни пијалоци.

инфоструктура

Доктор

Се наплаќа

Менувачница

Има

Салон за убавина

Се наплаќа

Хемиско

Се наплаќа

Салон за убавина

Се наплаќа

Бутици

Има

Кредитни картици

MasterCard, Visa

Паркинг

Бесплатен

Рента кар

Се наплаќа

WiFi

Бесплатно

Детали

Wi-Fi – низ целиот хотел

Услуги за деца                      

Креветче за бебиња

Бесплатно

Столче за хранење во рестораните

Има

Игротека

Има

Мини клубче

Има

Базен

Има

рентање колички за бебеиња

нема

Дадилка

Се наплаќа

детали

Мини клуб за деца  од  4-12 год, отворено од 10:00-12:00//14:30-17:00. надворешно игралиште . во главниот ресторан микровална и блендер за подготовка на храна за мали деца

Базени

Внатрешен базен

Има

Отворен надворешен

Има

Тобогани

Има

Детали за базените

3 надворешни базени со свежа вода незагреани : 363, 364, 80 sq.m.  1 внатрешен  со свежа вода , 30 sq.m.  2 тобогани отворени од  10:00-12:00 /ч и од 14:00-16:00ч.

Спа  центар

Спа центар

Се наплаќа

Амам

Бесплатен

Сауна

Бесплатна

Масажа

Се наплаќа

спорт

Изнајмување велосипед

Се наплаќа

Билијард

Се наплаќа

Теретана

Бесплатна

Пинг понг

Бесплатно

Водени спортови

Се наплаќа

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.